Meble ogrodowe modułowe Znaleziono 29 produkty

Meble ogrodowe modułowe - wykreuj własny, zindywidualizowany zestaw outdoorowy na taras

"Modułowe" meble ogrodowe są zaprojektowane w taki sposób, by móc zestawiać je ze sobą, łączyć, tworzyć z pojedynczych elementów indywidualne aranżacje, dopasowane idealnie na wymiar. Niekwestionowanym atutem takiego rozwiązania jest ponadto możliwość zmiany wystroju, wystarczy w inny sposób zaaranżować zestawione ze sobą meble i zyskamy niejako nowy design. W meblach modułowych, całość jest tak zaprojektowana, iż idealnie do siebie pasuje, także efekt końcowy zawsze będzie wyglądał doskonale. Modułowe meble to świetna propozycja dla małych, średnich i dużych rozmiarów ogrodów i tarasów, gdzie przestrzeń pozwala nam wykreować "salon na podwórzu". Wybierz tyle elementów na ile pozwala Ci wielkość przestrzeni, np. tarasowej i zestaw je ze sobą. Oferowane przez nas meble ogrodowe modułowe to doskonałe sofy, leżanki, stoliki kawowe, pufy w nowoczesnym designie, charakteryzujące się dbałością o detale. W przypadku sof, całość łączona jest za pomocą taśm dołączanych do danego modułu. Nadto charakteryzują się tak poszukiwaną obecnie elegancką prostotą, że trudno nie oczarować się minimalizmem ich formy i dodatków. Oferowane meble modułowe na zewnątrz są bardzo ekstrawaganckie, wykonane z delikatnej, lekkiej aluminiowej konstrukcji, pokryte dla kontrastu, miękkimi pufami w klasycznych kolorach.

Nowoczesność i elegancja na tarasie - jakie modułowe meble ogrodowe są trendy w nadchodzącym sezonie

To właśnie w przypadku ogrodu, czy tarasu - meble modułowe, które łatwo ze sobą wzajemnie zestawić, a jeszcze lepiej połączyć w jedno, w meblowy zestawy, spersonalizowany pod indywidualne gusta. Możliwość realizowania preferencji całej, nawet licznej rodziny i bliskich przyjaciół to obecny hit ogrodowy. Meble modułowe sprawiają wrażenie subtelnych i delikatnych, a przy tym są wytrzymałe i doskonale zabezpieczone na użytkowanie w warunkach outdoorowych. Łatwe w utrzymaniu czystości i bardzo uniwersalne. Są też bardzo uniwersalne i ponadczasowe. Przypadną do gustu zarówno zwolennikom klasycyzmu, jaki i pasjonatom nowoczesnego minimalizmu.

Sprawdź także:

- Lampy ogrodowe

- Akcesoria ogrodowe

Meble modułowe jak salonowe - nowa seria eleganckich mebli linii Houe

Meble ogrodowe duńskiego producenta Houe, które proponujemy to meble na miarę eleganckiego salonu we wnętrzu domu. Są tak wytworne i eleganckie, że przypominają te z prawdziwych domowych i stylowych pomieszczeń. Przykładowo seria Level mebli duńskich to sposób na stworzenie pokoju salonowego, pokoju spotkań w ogrodzie. Można przyjmować gości, urządzać liczne spotkanie….a efekt zachwyci i onieśmieli.

Zapraszamy także do innych kategorii, np.:

- Fotele

- Nowoczesne meble

- Paged krzesła

- Meble biurowe