Leżaki ogrodowe Znaleziono 20 produkty

Markowe leżaki do ogrodu - wygoda, oryginalny design i nadmorski klimat

Leżaki ogrodowe skandynawskich marek, jak np. Houe - to absolutnie unikalne i stylowe meble ogrodowe. Postaw na oryginalność i wyróżnienie. Przykładowo wybierając leżaki ogrodowe duńskiego producenta - Molo Sunbed sprawisz, że Twój ogród zyska ponadto wakacyjny charakter. Leżaki charakteryzuje przede wszystkim design, który przypomina morskie, drewniane molo. Długie siedzisko zbudowane z bambusowych listewek ogrodowego leżaka do opalania nawiązuje do wakacyjnych spacerów, radości, beztroski, co tym bardziej sprzyja słonecznym chwilom relaksu. Do tego jest niezwykle wygodny, ze swoją 5 stopniową regulacją oparcia. Całość dopieszczona w solidności i precyzji wykonania. Projektant tych wyjątkowych leżaków ogrodowych, łączy w sobie różne nurty, jego inspiracją, jak sam o tym wspomina, jest neoskandynawski design, z wpływami londyńskiej atmosfery i amsterdamskiego humory.

Nowoczesny leżak ogrodowy - wybierz multikolorowy i ciekawy design

Leżaki plażowe w ogrodzie to podstawa rodzinnego odpoczynku na świeżym powietrzu, wspaniałe miejsce tuż obok domowego azylu. Ogród czy taras to szansa na wspólne spędzanie czasu z najbliższymi, gdy wiosenny i letni czas nastaje. Warto, aby było komfortowo, przyjemnie, a nasz ogród przykuwał uwagę i był naszą dumą. Ogrodowe leżaki, także na taras, które proponujemy to nieszablonowa i niebanalna, nowoczesna forma. Charakteryzuje się prostotą, ale bardzo wyszukaną. To swoisty neoskandynawski styl, czyli minimalizm, surowość w dodatkach, ale i bardzo wysoka jakość i naturalność materiałów. Bambusowe oparcia, metalowe, czarne i proszkowane, proste konstrukcje plus siedzisko np.: z kolorowych plastikowych lamelek to hit tego sezonu. Zapraszamy do sprawdzenia przykładowo modelu leżaka - Click Sunrocker, projektu Henrika Pedersena.

Balansuje własnym ciałem - leżak dopasowujący się do pozycji ciała

Proponowane leżaki na balkon to m.in. leżaki rozkładane, ale w absolutnie niezwykły sposób. W tym wypadku wykorzystaj własne ciało jako wagowy kontrapunkt. Wystarczy, że przybierzesz pozycję wygodną w danej chwili dla Ciebie i tak też, do Twoich preferencji dopasuje się Twój osobisty leżak ogrodowy. Nie potrzeba siły, wyciągania dłoni, naciskania czegokolwiek..... wystarczy balansować własnym ciałem. To doskonałe rozwiązanie dla wzmocnienia funkcjonalności leżaka na każdy balkon, ogród czy taras. Możesz wygodnie siedzieć i obserwować, czytać książkę na wpół leżąc czy drzemać na świeżym powietrzu.

Leżaki idealne na balkon

Proponujemy leżaki balkonowe, które poprzez swoją lekką konstrukcję nadają się na naszą balkonową przestrzeń, nawet tą niewielkich rozmiarów. Łatwo je złożyć, a w wersji rozłożonej sprawiają wrażenie delikatnych, subtelnych, nawet na tych mniejszych powierzchniach balkonowych. Kolorystyka jest bardzo bogata i sprawi, że radość i lato zagości na Twoim balkonie. Łatwo ów leżaki utrzymać w czystości, bowiem plastikowe lamelki łatwo przetrzeć ściereczką, a bambus z kolei to bardzo trwałe i wytrzymałe tworzywo, idealne na meble typu ogrodowego.

Zobacz także:

- Meble ogrodowe

- Lampy ogrodowe

- Akcesoria ogrodowe