Konsole Znaleziono 21 produkty

Konsole meble - idealne do przedpokoju

Dostępne u nas konsole to doskonała propozycja do zastosowania w przedpokoju. Dzięki nim nawet niewielka przestrzeń stanie się praktyczna. Nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne, industrialne - w naszej ofercie znajdziesz najlepsze dla siebie konsole.

Konsola drewniana to prawdziwa klasyka

Wśród polecanych przez nas mebli znajdziesz również konsolę drew-nianą wysokiej jakości. Klasyczne tworzywo i dokładne wykonanie z pewnością Cię urzek-ną. Proponowane konsole z naszego asortymentu to nawiązanie do współczesnych trendów, jednak z uwzględnieniem bogatej tradycji meblar-skiej, co jest jedną z ich licznych zalet.

Konsola biała, czyli propozycja uniwersalna

Konsola biała, którą polecamy to propozycja, która zaskakuje swoją uniwersalnością. Czysty kolor dopasuje się do niemal każdego wnętrza. Jeśli szukasz cie-kawych konsoli, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdziesz różne warianty kolorystyczne - w tym białe modele.

Polecamy także konsolę czarną

Proponujemy również solidną konsolę czarną, na przykład model Bloom Gar-den Un’common z marmurowym blatem. Jest to opcja oryginalna, stylowa. Z pew-nością doda charakteru Twojemu mieszkaniu oraz przysłuży się swoją praktycznością. Czarne konsole to coś, co pasuje zarówno do pomieszczeń w stylu skandynawskim, jak i industrialnym.

Konsola z szufladą do przechowywania drobiazgów

Konsola z szufladą sprawdzi się do przechowywania drobiazgów - chociażby kluczy do samochodu, domu, garażu. Jest to coś niezwykle użytecznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdziesz praktyczne konsole.

Konsola toaletka to coś dla kobiet

Dla kobiet, które szukają miejsca na kosmetyki, polecamy konsolę toaletkę. Taka sugestia sprawdzi się wspaniale w każdym domu. Nasze konsole to odpowiedź na potrzeby użytkownika, w tym pań, które potrzebują skrytki na swoje kosmetyki.

Konsola przyścienna znajdzie zastosowanie w wąskich przestrzeniach

Konsola przyścienna przylegająca do muru to propozycja odpowiednia do wąskich po-mieszczeń - na przykład holi, korytarzy. Dzięki nim zawsze znajdziesz miejsce na posta-wienie podręcznych akcesoriów takich jak teczka z dokumentami. Jeśli nie wiesz jak urządzić przestrzeń przy wejściu - sprawdź konsole, które polecamy.

Konsole retro są zawsze w trendach

Konsole retro - drewniane, marmurowe - to propozycje, które nigdy nie wychodzą z mody. Doskonale przełamują nowoczesny charakter wnętrz. Konsole stylizowane na stare dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu, całkowicie go odmieniając.

Konsola z szuflada to połączenie stylu i praktyczności

Dostępne u nas konsole często mają miejsce do przechowywania. To znaczne ułatwienie w organizacji wnętrza. Znajdź najlepszą konsolę z szufladą, która uatrakcyjni wizualnie Twoje mieszkanie, a dzięki wysokiej jakości, posłuży przez długie lata.

Stoliki konsole - coś wartego uwagi

Stoliki konsole to niewielkie praktyczne meble, na które warto zwrócić uwagę. Mogą być minimalistyczne lub wprost przeciwnie - bogato zdobio-ne. Polecamy konsolę Forst Un’common z marmurowym blatem, która jest propozycją niezwykle stylową. Dodatkowo, połączenie drewna i kamienia prezentuje się intrygująco, przykuwa do siebie uwagę.

Stare konsole to ciekawy akcent we wnętrzu

Stare konsole, czyli meble z duszą będą stanowiły ciekawy akcent w wystroju wnętrza. Możesz także zdecydować się na model stylizowany na vintage, sztucz-ne podniszczony. Ta cecha sprawi, że będzie prezentował się oryginalnie, niepowtarzalnie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdziesz to, czego aktualnie szukasz.

Designerskie konsole to modny dodatek do każdego domu

W naszej ofercie znajdziesz także designerskie konsole, które wspaniale uzupełnią niejedno wnętrze. Praktyczne, stylowe, często nowator-skie - zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Polecamy konsolę Hop Maxi Un’common dostępną w dwóch wielkościach i trzech wariantach kolory-stycznych. Jej innowacyjna, ale nadal minimalistyczna forma jest bardzo uniwersalna pod względem dopasowania do przestrzeni domowej.