Fotografie artystyczne Znaleziono 13 produkty

Fotografie artystyczne – czy warto je wybrać?

Nieodłączną częścią wystroju wnętrz są dekoracje na ścianach. Fotografie artystyczne to jeden z wyborów z szerokiego wachlarzu dostępnego na rynku. Czy warto po nie sięgnąć? Z pewnością tak, jeśli chcemy, aby w naszych wnętrzach wybrzmiała czyjaś bardzo indywidualna, ale i oparta na rzeczywistości wizja świata. Zdjęcia - może prócz tych, które tworzy się sztucznie od początku do końca w formie kolażu z innych zdjęć, złożonego w coś całkowicie nierealistycznego – zawsze są odzwierciedleniem rzeczywistości, czy to krajobrazu, natury człowieka lub ciekawego świata zwierzęcego.

Jakie fotografie artystyczne na ścianę wybrać?

Wybór fotografii artystycznych na rynku jest bardzo szeroki. Możemy znaleźć zarówno proste zdjęcia krajobrazów, jak i skomplikowane, aranżowane wizje najlepszych fotografów. Spokojne odzwierciedlenia pasących się zwierząt, przeplatają się ze wzruszającymi, wstrząsającymi zdjęciami reportażowymi. Plusem tak szerokiego spektrum jest fakt, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając fotografie artystyczne jako ozdobę na ścianę powinniśmy więc kierować się indywidualnymi preferencjami. Jeśli lubisz kontakt z naturą – wybierz fotografie roślin lub zwierząt. Pasjonujesz się architekturą – kup zdjęcia przedstawiające piękne budynki. Pamiętaj, że to ty codziennie będziesz mieć kontakt z tym, co będzie wisiało na twojej ścianie.

Fotografie artystyczne Kinfolk

Warte uwagi są fotografie artystyczne publikowane w magazynie lifestylowym Kinfolk. Od 2011 roku Kinfolk stał się wiodącym autorytetem w dziedzinie stylu życia, dzięki dynamicznemu połączeniu mediów drukowanych i internetowych. Prowadzi kwartalnik sprzedawany w ponad 100 krajach w czterech językach, a także serię codziennych postów na Kinfolk.com. W Kinfolk znajdziesz bestsellerowe książki, a także międzynarodowe wydarzenia w galerii w sercu Kopenhagi.

Zaprojektowana przez Norm Architects, Kinfolk Gallery to wielofunkcyjna przestrzeń w samym sercu Kopenhagi, w której przyjaciele i partnerzy spotykają się, aby dzielić się pomysłami i prezentować swoje prace.

Kinfolk poświęcił swój magazyn historiom o kreatywności, społeczności i życiu z intencją. Te same wartości kierują procesem twórczym, a każdy obraz rozważany do publikacji w magazynie jest oceniany na podstawie jego zdolności do samodzielnego działania i przetrwania próby czasu.