Lampy z metalu Znaleziono 666 produkty

Materiał, z którego wykonana jest lampa ma ogromne znaczenie w kontekście spójności dodatków w całym wnętrzu. Klasyczne podejście do detali zakłada utrzymywanie ich w jednej konwencji. Sprawdzonym i niezawodnym sposobem na osiągnięcie takiego efektu jest wybranie metalu jako motywu wiodącego. Oświetlenie wykonane ze szlachetnej stali, aluminium, metalu i stali nierdzewnej mimo swojej pozornej surowości jest niezwykle plastyczne w aranżacji.

Różnorodna lampa metalowa

Metal to materiał, który przywodzi nam na myśl styl industrialny i vintage. Zbyt oczywiste byłoby jednak ograniczanie się w jego zastosowaniu. Standardowo, metal charakteryzuje się gładką i błyszczącą powierzchnią, jednak coraz częściej jego struktura poddawana jest procesom, które mają skutecznie go urozmaicić. Szczotkowana albo drapana lampa metalowa nabiera zupełnie innego charakteru i daje nowe możliwości aranżacyjne.

Oferowane w PufaDesign lampy z metalu to nie tylko gwarancja doskonałego wykonania, ale również miejsce, w którym znajdują się inspirujące projekty. Dostępne w naszej ofercie lampy występują w wielu wariantach kolorystycznych, a dzięki swobodnej obróbce metalu mają one również różnorakie kształty. Owalne i okrągłe lampy dodadzą wnętrzu plastyczności i złagodzą kanciaste elementy mebli czy geometryczne wzory na ścianie. Lampa metalowa może wystąpić w wersji wiszącej, podłogowej oraz biurkowej, dzięki czemu z łatwością zachowasz spójność opraw w całym mieszkaniu.