Designerskie akcesoria do ogrodu, na taras, wyposażenie wnętrz z możliwością stosowania na zewnątrz Znaleziono 572 produkty

Ogród wokół domu, taras i balkon, kawiarniany czy restauracyjny ogródek - to coraz częściej nasz drugi dom. Relaks w hamaku, kawa i obiady pod chmurką, przyjacielskie grillowanie czy letnie garden party. Szkoda czasu na siedzenie w czterech ścianach.

Pufa Design wychodzi naprzeciw miłośnikom spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie designerskie akcesoria ogrodowe, które umilą czas sędzany poza domem. Zadbaliśmy o funkjonalość i bogaty wybór gadżetów na taras, którym niegroźne słońce i deszcz. Skandynawskie dywany z tworzywa Pappelina to idealne rozwiązanie na balkon, taras czy do domku letniskowego. O wygodę zadbają poduszki dekoracyjne tego samego producenta.

W chłodniejsze dni okryj się pledami z najlepszego gatunku wełny i bawełny, rozgrzej herbatą imbirową serwowaną w termosach Stelton, Eva Solo czy Menu, rozpal ogień w paleniskach ogrodowych. W dbaniu o przydomową zieleń pomogą donice Skagerak i wiadra Authentics. O klimatyczne oświetlenie nietrudno będzie stosując nasze girlandy świetlne, lampy ogrodowe, lampy oliwne czy świeczniki.