Kinkiet do salonu mosiądz Znaleziono 45 produkty

Kinkiet do salonu mosiądz pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu

Kinkiety są typem lamp ściennych, które dają przyjemne światło w pomieszczeniu. Po latach powróciły one do łask, wpisując się w aranżację wnętrz w sposób wysmakowany i dopracowany. Świetną propozycją są między innymi kinkiety do salonu mosiądz, które prezentują się równie luksusowo, co lampy w odcieniu złota. Co ciekawe, nie wprowadzają one efektu kiczowatości i przesycenia ekstrawagancją, dlatego pięknie komponują się w wielu różnych typach wnętrz. Polecamy lekturę naszego artykułu, gdzie dokładnie opisujemy, jakie zalety mają kinkiety mosiężne do salonu i w jaki sposób zestawiać je we wnętrzach.

Biały klosz i mosiężna podstawa – ponadczasowe zestawienie barw w kinkietach mosiądz do salonu

Kinkiety do salonu mosiądz dostępne są w wielu różnych wariantach, z czego za najmodniejszy uważa się połączenie białego, mlecznego klosza z podstawą w kolorze mosiądzu. Takie zestawienie jest ponadczasowe, a ponadto pięknie prezentuje się w wielu różnych stylach aranżacji. Wykorzystując kinkiet do salonu mosiądz o wspomnianej stylistyce, masz pewność, że Twój pokój będzie elegancki i z pewnością przyciągnie spojrzenia.

Kinkiety do salonu mosiądz w klasycznym wydaniu

Mimo, że dostępne na rynku kinkiety mosiężne do salonu spotykane są głównie w nowoczesnej formie, to warto jest zwrócić uwagę na produkty o klasycznej stylistyce. Mowa tutaj o lampach ściennych, których klosz ściśle przylega do powierzchni ściany. Tego rodzaju kinkiety mosiądz do salonu mogą mieć formę przypominającą muszlę, kwiat tulipana, czy dekoracyjnej misy. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w salonie urządzonym według reguł stylu klasycznego, ale bardzo dobrze prezentują się również we wnętrzach eklektycznych, gdzie pozornie niepasujące do siebie pozwalają na uzyskanie oryginalnego, charakternego wnętrza.

Zobacz najmodniejsze kinkiety mosiądz do salonu

Wśród najmodniejszych kinkietów mosiężnych do salonu prym wiodą proste lampy osadzone na delikatnym wysięgniku. Przeważnie mają one postać regularnych lamp w kształcie kul, sześcianów, bądź wąskich listewek przypominających lampy stosowane w muzeach do doświetlania obrazów. Kinkiety mosiądz do salonu o takiej stylistyce z pewnością podkreślą nowoczesny charakter wnętrz, także tych w stylu skandynawskim.

Gdzie w salonie umieścić kinkiet mosiądz?

Kinkiety mosiądz do salonu są wyjątkowym elementem dekoracji, który warto jest dobrze wyeksponować, na przykład na dekoracyjnej ścianie. Można ustawić je po obu stronach telewizora, aby stworzyć klimatyczną przestrzeń do wieczornych seansów filmowych. Świetnie prezentują się one również zamontowane na ścianie przy dużym stole, w którym spożywamy wspólnie posiłki.

Zobacz pięknie mosiężne kinkiety do salonu w sklepie internetowym Pufa Design

W sklepie internetowy Pufa Design konsumenci znajdą piękne modele mosiężnych kinkietów do salonu. Polecamy szczególnie lampy osadzone na wysięgniku, które przypominają oświetlenie studyjne, czy mosiężne kinkiety do salonu w kształcie talerza, które z pewnością nadadzą ton nowoczesnym wnętrzom.

Sprawdź również: