Żyrandole do kuchni Znaleziono 8 produkty

Żyrandole kuchenne - nowoczesny design i funkcjonalność jednocześnie

Żyrandole kuchenne to bardzo ważny temat do rozpoznania i podjęcia ostatecznej decyzji dla projektanta czy użytkownika wnętrza, bowiem powinny spełnić wszystkie następujące przesłanki:

- łatwość w utrzymaniu czystości w warunkach kuchennych, odporność na termiczne warunki podczaskuchennych prac itp;

- doskonałe oświetlenie pola pracy, żyrandol w kuchni bardzo często musi doświetlać np.: blat kuchenny, wyspę kuchenną, stół w jadalni i całości pomieszczenia kuchni;

- estetyka wykonania, dopasowanie do całości stylizacji wnętrza, dopełnienie aranżacji, funkcja dekoracyjna żyrandoli w kuchni.

Nowoczesne żyrandole do kuchni - oferowane w naszym sklepie - to wysokiej jakości produkty znanych, cenionych firm i projektantów, wykonane niejednokrotnie jako rękodzieło, z dbałością o szczegóły i kierujące się modą, oryginalnością wzornictwa, ale też użytkowymi potrzebami konsumenta.

Nowoczesne żyrandole do kuchni i nad jadalniany stół - nasze oryginalne propozycje

Oferowane żyrandole do kuchni to przede wszystkim doskonale i interesujące żyrandole wiszące, których światło idealnie oświetli pole robocze. Zastanawiasz się jaki żyrandol idealnie sprawdzi się nad kuchenną wyspę, która stanowi centrum kulinarnych degustacji? Proponujemy żyrandole wiszące o minimalistycznych kształtach, ponadczasowe i w swej prostocie niezwykle eleganckie i luksusowe. Żyrandole w postaci wiszących stożków, kuli czy geometrycznych walców sprawdzą się doskonale nad wyspą kuchenną czy jadalnianym stołem w kuchni. Prosta konstrukcja, łatwość czyszczenia, a przy tym skandynawski design spodoba się każdemu zwolennikowi nowoczesnych i lekko surowych, ascetycznych aranżacji kuchni.

Oto kilka niesztampowych propozycji designerskich żyrandoli do kuchni, tworzących nowoczesny design kuchni:

- mleczne kule różnej wielkości z dmuchanego szkła w połączeniu z proszkowaną na czarno metalową oprawą, idealnie sprawdzą się w ilości kilku sztuk zawieszonych tuż obok siebie np. w liniowej sekwencji;

- żyrandole z wiszącym szklanym kloszem z lekko przydymionego czarnego szkła - co doda kuchni industrialnego, tajemniczego klimatu;

- czarny żyrandol do kuchni z aluminiowym kloszem i akcentem w postaci skórzanego paska na czubku klosza, jako wyrazista dekoracja dodająca luksusu przedmiotowi.

Czarne żyrandole? Sprawdź jakie materiały, wzornictwo oraz kolorystyka żyrandoli sprawdzi się w nowoczesnej kuchni?

W nowoczesnej kuchni sprawdzi się z całą pewnością kolorystyka: biel, czerń, szarość, a także transparentność szkła. Postawmy na połączenie proszkowanej stali z mlecznym bądź przezroczystym czy przydymionym szkłem, a także na aluminiowe klosze żyrandoli, które cieszą oko swoją elegancką prostotą. Mniej skomplikowane kształty, proste geometryczne konstrukcje to zachowanie schludności w kuchni i pożądanej czystości i estetyki, dlatego polecamy je do tego typu pomieszczeń. Dodatkowo szkło w bieli, transparentne, przydymione to doskonałe oddanie światła i jego rozproszenie, co w kuchni jest niezwykle ważne.