Lista produktów producenta: Skovby

RODZINNA DUŃSKA FIRMA OD 1933 ROKU


Firma Skovby została założona w 1933 roku przez stolarza Thorvalda Rasmussena. Wizja, wytężony wysiłek i profesjonalizm pozwoliły stworzyć fundament dla zrównoważonego i funkcjonalnego projektowania mebli, który jego syn Villy Rasmussen i wnukowie Preben i Jørgen Rasmussen kontynuują od tamtej pory.


WSPÓLNA PASJA
Siłą napędową i wspólną pasją trzech pokoleń stolarzy jest funkcja. Skovby był jednym z liderów w dziedzinie funkcjonalnych systemów przedłużeń do stołów, a dziś firma meblarska jest znana na całym świecie ze szczególnego talentu do łączenia designu i funkcjonalności. Nieprzerwanym i bezpośrednim powodem sukcesu firmy Skovby jest możliwość tworzenia projektów, które łączą silny wyraz estetyczny z innowacyjną funkcją.


CZYM JEST ROZWÓJ?
Funkcjonalne meble tworzą przestrzeń, przepływ i efektywność w naszym codziennym życiu. Są użyteczne, trwałe i cenione nawet po wielu latach użytkowania. To podstawa sukcesu Skovby. Innowację odnoszą do całości. Życia, mieszkania, marzenia.


CZYM JEST JAKOŚĆ SKOVBY?
Analizowane są wszystkie elementy mebli. Starannie wyselekcjonowane jest nie tylko drewno, ale także lakiery, okucia, opakowania, nie wspominając o tekstyliach i piance tapicerskiej, które spełniają najsurowsze światowe normy dotyczące ognioodporności i zużycia.


Skovby tworzy innowacyjne projekty z subtelnymi, ale istotnymi detalami do codziennego użytku.