Abażury i klosze do lamp Znaleziono 275 produkty

W Pufa Design dobry styl i funkcjonalność we wnętrzach mają dla Nas ogromne znaczenie, dlatego wierzymy, że każdy, nawet najdrobniejszy szczegół musi być odpowiednio dopasowany do stylu naszego otoczenia. Prezentujemy zatem bogatą kolekcję abażurów do lamp, które w niepozorny sposób mogą znacząco wpłynąć na charakter wnętrza. W Pufa Design znajdziesz abażury do lamp wykonane w różnych stylach, np. ekskluzywnym, minimalistycznym, handmade, w stylu skandynawskim, vintage i innych. Abażury z rożnych materiałów i przeznaczone do różnych rodzajów oświetlenia, od niedużych lampek nocnych, po lampy wiszące do salonu, kuchni, biura czy pokoju dziecięcego. Dzięki dobrze dobranym abażurom do lamp możemy błyskawicznie odmienić swoje wnętrze, a także sterować natężeniem światła w pomieszczeniach, ograniczając moc żarówki do komfortowego dla nas poziomu. Klienci Pufa Design znajdą tu abażury do lamp wielu znanych i cenionych projektantów, m.in. Normann Copenhagen, Kafti Design, HK Living, UMAGE i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą abażurów, wśród których znaleźć można różnorodne lampy emaliowane. Sprawdź oferowane przez nas kable ozdobne i stwórz lampę doskonałą.

Abażury do lamp stojących i klosze do żyrandoli pomogą szybko odmienić przestrzeń

Dotychczasowa aranżacja wnętrze Twoje domu lub mieszkania sprawia, że czujesz, że musisz coś zmienić? Jeśli tak, to świetnie się składa. Często wystarczy kilka nowych dodatków, żeby odczuć ogromną różnicę, a przy okazji znowu pokochać swoje cztery kąty. Jedną z łatwych do wprowadzenia i bardzo znaczących zmian, jest wymiana abażurów i kloszy w oświetleniu. W ten sposób możesz też nadać zupełnie innego wyrazu przestrzeni. Jeśli czujesz, że jest za jasna, zdecyduj się na ciemniejszy abażur, który skieruje światło w dół, a resztę pomieszczenia pozostawi w przyjemnym półmroku. Czarny abażur może przy okazji znakomicie kontrastować z białymi powierzchniami. On, a także abażury w mocnych kolorach, odznaczą się także na tle delikatnych pasteli. Jeśli twój problem jest odmienny i ciągle brakuje ci światła, zdecyduj się na szklane klosze, które sprawią, że twoją nową domeną staną się jasne, żywe wnętrza

Abażury i klosze mogą odmienić niemal wszystkie rodzaje lamp, które masz u siebie. Klosze do żyrandoli może nie rzucają się w oczy tak, jak abażury do lamp stojących retro czy nowoczesnych, ale najmocniej wpływają na odbiór całości aranżacji. Tym bardziej, że ich rolą jest oświetlenie główne, a nie dodatkowe. Klosze do lamp stojących znowu mają wymiar dużo bardziej dekoracyjny. Dlatego w ich przypadku dużo większe znaczenie ma to, jak współgrają z resztą wyposażenia i dodatków. Istotne jest by pasowały do takich mebli, jak sofy, fotele, czy komody i szafy. Dobrze, by razem z nimi stanowiły harmonijną całość. Za to abażury do lampek biurkowych i nocnych powinny szczególnie mocno uwzględniać kąt padania światła.