Lista produktów producenta: UMAGE

UMAGE to duńska marka znana wcześniej jako VITA Copenhagen. W roku 2018 podjęto decyzję o zmianie nazwy z VITA Copenhagen na UMAGE w efekcie rozwoju portfolio produktów. Założona w 2007 roku jako mały rodzinny biznes z dwoma projektantami: William Ravn i Søren Christensen, utworzyła podwaliny tego czym UMAGE była, jest i będzie w przyszłości: ponadczasowy design i tanie projekty dla wszystkich ludzi na całym świecie. W ofercie Pufa Design znajdziecie m.in. designerskie lampy skandynawskie zaprojektowane przez UMAGE oraz stylowe meble o skandynawskim stylu.


Tak sama marka mówi o zmianie:


"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę. Ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym, robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej, są gotowi podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - UMAGE. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat. UMAGE".


UMAGE (wcześniej VITA Copenhagen) jest nowoczesnym biurem projektowym z siedzibą w Kopenhadze, Dania. Dzięki szerokiej wiedzy w lampach do samodzielnego montażu w ponadczasowym stylu skandynawskim oraz nowoczesnym meblom duńskim, łączą innowacyjne myślenie oraz wydajność produkcji, co skutkuje produktem wyróżniającym się wzornictwem oraz przystępną ceną.


Meble UMAGE


Czym charakteryzują się meble UMAGE? Są to produkty zarówno dopieszczone designersko, jak i niezwykle funkcjonalne. Skandynawskie wzornictwo da się odczuć nawet w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu mamy przeświadczenie, że są to meble wykonane z niebywałą precyzją. Przyświecająca idea marki, którą jest najwyższa jakość, wygodna forma i przystępna cena jest odzwierciedleniem we wszystkich meblach UMAGE.


Bogata oferta produktów marki UMAGE


W asortymencie sklepu Pufa Design znajduje się około 200 produktów, które są dziełami duńskiego biura projektowego UMAGE. Tak szeroki wybór wśród elementów wyposażenia wnętrz pozwala wysnuć wniosek, że z produktami UMAGE można urządzić całe mieszkanie. Marka UMAGE nie ogranicza się jedynie do tworzenia dodatków do mieszkania, takich jak świeczniki czy dodatkowe kieszenie zawieszane na sofie. Wśród produktów tej marki znaleźć można także te elementy wyposażenia, które są niezbędne w każdym mieszkaniu. Szczególnie dużą grupę produktów stanowi oświetlenie. UMAGE oferuje lampy wiszące, stojące czy sufitowe i każda z nich ma coś ze skandynawskiego stylu. UMAGE zajmuje się także projektowaniem designerskich foteli, które znajdą swoje zastosowanie w każdym salonie i każdym kąciku do czytania. Wszystkie wymienione wyżej produkty znajdują się w sklepie Pufa Design. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.