Lampy New Works Znaleziono 46 produkty

Lampy New Works łączą, zgodnie z ideą marki, skandynawskie zamiłowanie do formy z najlepszym rzemiosłem i elegancją. To duńskie oświetlenie balansuje na styku nowego i starego, sprawiając, że finalne produkty odnajdą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych niezwykle zdobnych i dekoracyjnych. 

Marka New Works podczas tworzenia swoich projektów korzysta z najnowszych technik, jednak nadal przy udziale najlepszych rzemieślników. Przykładem są doskonałe lampy Tense New Works. Do ich stworzenia użyto nowoczesnego materiału tyvek, któemu nadano niezwykle plastyczną, architektoniczną i organiczną formę. Tak powstał kultowy projekt lampy, który zachwyca i inspiruje do tworzenia nieszablonowych aranżacji wnętrz.

Lampy z kolekcji Material czy Kizu  nawiązują do klasycznych korzeni, dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów - marmuru, drewna dębowego, stali. Jednakże ich ostateczna forma jest już niezwykle nowoczesna i spójna ze skandynawskim poztrzeganiem przedmiotu użytkowego.

Abażury z kolekcji Margin nawiązują do klasycznych abażurów z tkaniny, jednak ich misterne wykonanie, przemyślana forma oraz detale dają efekt subtelnej elegencji i harmonii.