Ledowe żyrandole do kuchni Znaleziono 71 produkty

Jaki żyrandol ledowy do kuchni wybrać? 

Zastosowanie ledowego żyrandola w kuchni niesie ze sobą szereg zalet, wśród których warto wymienić względy ekonomiczne i ekologiczne. Wspomniany typ lamp dzięki zastosowaniu dedykowanych żarówek daje mocne światło, przy jednoczesnej oszczędności energii. Połączenie tej cechy z oryginalnym designem sprawia, że cieszą się wśród konsumentów ogromnym uznaniem. Lampy w typie kandelabra stopniowo przechodzą do lamusa, a na ich miejsce na czele list trendów wchodzą finezyjne formy żyrandoli ledowych, nadające wnętrzom wyjątkowego charakteru, dzięki czemu każda kuchnie stanie się stylowa i klimatyczna.

Jak dostosować wybrany model do wystroju wnętrza?

Żyrandole LED do kuchni dostępne są w wielu różnych wariantach, co znacznie ułatwia dopasowanie wybranego modelu do naszego wnętrza. Warto zatem szczególną uwagę zwrócić na to, jak komponować ten element dodatku wnętrzarskiego, aby dobrze komponował się z wystrojem. W każdym stylu aranżacji rewelacyjnie prezentują się modele minimalistyczne w regularnych kształtach. Można zastosować je do stylu skandynawskiego, loftowego, czy nowoczesnego. Warto w tym przypadku zwracać także uwagę na to, aby dostosować je pod względem kolorystycznym – dobrze jest zastosować regułę kontrastów. Jeśli w kuchni dominują jasne odcienie ścian oraz szafek kuchennych, postawmy na ciemniejsze warianty lamp sufitowych. Analogicznie dobierzmy wybrany model w przypadku mocnych wnętrz w ciemniejszych barwach.

Ekstrawagancja, czy klasyczne formy? Jaki typ żyrandola ledowego sprawdzi się w kuchni?

Sufitowe lampy ledowe do kuchni zyskują najczęściej oryginalną, finezyjną formę, co pozwala nadać wyjątkowego charakteru wnętrzom pozbawionym polotu. Warto wtedy umieścić je w centralnym miejscu sufitu lub w miejscu, gdzie stoi wyspa kuchenna, aby odpowiednio je wyeksponować. Osobom ceniącym uniwersalne wzornictwo polecamy zastosować klasyczne warianty oświetlenia, na przykład w formie okrągłych plafonów, które uważane są za ponadczasowe i z łatwością dostosujemy je do każdego typu wystroju.

Gdzie szukać dobrego ledowego kuchennego żyrandola?

Warto zwracać uwagę na to, aby sufitowa lampa LED wykorzystywana w kuchni tworzona była z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będzie prezentować się efektownie przez wiele lat. Jeżeli szukasz wysokiej klasy produktu, polecamy Ci asortyment internetowego sklepu Pufa Design. Znajdziesz u nas między innymi produkty o ekskluzywnej stylistyce z linii ARIGATO łączące minimalizm z funkcjonalnością. Rewelacyjnie prezentują się one na tle wnętrza, ponadto z łatwością można dopasować ramiona lampy w zależności od tego, gdzie chcemy, aby światło padało. Wspomniany model idealnie sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach, ale także urządzonych w stylu loftowym, czy vintage. W wielu kuchniach dobrym pomysłem będzie zastosowanie żyrandola LED wykonanego z klasycznych materiałów, ale w nowoczesnej formie. Warto przywołać tutaj przykład modelu Orbiform, który ma przydymiony klosz wraz z tłoczonym wzorem w kształcie rombów. Swoją stylistyką nawiązuje do klasycznych wariantów oświetlenia i co warte podkreślenia, pod wpływem światła stworzy wyjątkowy klimat we wnętrzu.

Sprawdź także inne artykuły: