Lampy emaliowane Znaleziono 183 produkty

Ta kategoria produktów obejmuje lampy wykonane z emaliowanej stali.

Lampy emaliowane we wnętrzu

Oświetlenie z emaliowanej stali to kolejna propozycja w sklepie PufaDesign, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów. Lampy emaliowane wbrew pozorom nadają się nie tylko do loftowych wnętrz. Bogata kolorystyka sprawia, że niezależnie od tego, czy decydujemy się na klasyczną aranżację czy na synergię stylów lampy emaliowane będą dobrym wyborem.

Oferowane przez nas lampy emaliowane posiadają dwa wyraźne akcenty - klosz z emalii oraz charakterystyczne ramię lampy. Dzięki różnorodności materiałów i surowców, z których wykonane jest ramię można swobodnie dopasowywać styl lampy do wnętrza bez rezygnowania z emaliowanego klosza, który często niesłusznie przypisuje się konkretnemu stylowi. Przełamywanie schematów to wyzwanie dla każdego, kto dotychczas trzymał się standardów. Obok lamp w stylu warsztatowym, znaleźć można lampy emaliowane w kolorze złota, zieleni czy różnych odcieni błękitu. Klosze zawieszone mogą być na ruchomym ramieniu, regulowanym rzemieniu albo na klasycznym przewodzie.

Emalia- sposób na lampę

Emalia wyjątkowy wygląd zawdzięcza swoim właściwościom, ta szklista i jednocześnie niemetaliczna powłoka sprawia, że kolor abażuru zawsze wygląda na świeży i intensywny. Lampy emaliowane kojarzyć mogą się z modą, którą znamy z PRL-u. Emalia była wtedy niezwykle popularna, a głównie stosowano ją w kuchni do zdobienia mis, garnków i innych naczyń. Obecnie stare przyzwyczajenia stały się inspiracją do powstawania nowych rozwiązań i stylów, dzięki czemu w mieszkaniu wprowadzamy ducha przeszłości z nowoczesnym akcentem.