Stolik kawowy Level HOUE - 40,5x81cm, bambusowy, na zewnątrz

1 854,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 3-6 tygodni

szt.

1 854,00zł

  • Do ogrodu / na taras
  • Styl skandynawski
  • Nowoczesny
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Metal

Prezentujemy outdoorowy stolik kawowy duńskiej marki HOUE. Jest on częścią znakomitej serii Level, stworzonej do wypoczynku w ogrodzie czy na tarasie. Elegancki i stylowy, wykonany jest z solidnego bambusa (blat) i aluminium (podstawa). Bardzo dobrze dopełnia i komponuje się z pozostałymi elementami serii. Stolik wyróżnia estetyczna i praktyczna forma. Przejdź na wyższy level outdoorowego komfortu i relaksu.

LEVEL Houe to seria modułowych mebli ogrodowych obejmująca stoliki kawowe oraz kilka modułów sof, które zestawiać można w większe zestawy. Poszczególne elementy sof łączone są za pomocą taśm dołączonych do produktu.

Producent: HOUE

Projekt: Henrik Pedersen

Kolor: naturalny bambus / szary

Wymiary: wysokość 29 cm, szerokość 40,5 cm, długość 81 cm

Materiał: bambus (blat), aluminium malowane proszkowo (podstawa)

BAMBUS

Bambus to naturalny materiał, o który warto zadbać, aby zachować bogatą i piękną powierzchnię przez wiele lat. Ma bardzo twardą powierzchnię, jeśli jednak pozostawia się go do wyschnięcia, staje się porowaty. Dlatego zalecamy, aby traktować go olejem odpowiednim do mebli outdoorowych (podczas nakładania oleju postępuj zgodnie z instrukcją). Nakładanie warto zacząć zaraz po rozpoczęciu używania stołu, a następnie 3-4 razy w roku.

Bambus od HOUE jest bardzo dobrej jakości, dzięki fabrycznemu zastosowaniu specjalnego fungicydu i oleju, jest wyjątkowo trwały. Zalecamy, aby nie okrywać produktu pokrywą. Osłonięty bambus, przy braku cyrkulacji, narażony jest na pleśń i grzyby. Jeśli pojawią się czarne lub brązowe plamy, należy je jak najszybciej usunąć.

Usuwanie grzybów i naprawa uszkodzonej powierzchni bambusowej:

• Gdy bambusowa powierzchnia jest mokra, wytrzyj ją sztywną szczotką. Takie czyszczenie jest dobre na brud i grzyby nawet z głębszych zakamarków bambusa. W razie potrzeby można użyć małej ilości mydła.

• Gdy bambus jest suchy, potraktuj powierzchnię szlifierką mechaniczną, tak jak w przypadku obróbki drewna litego. Upewnij się, czy bambus został równomiernie oszlifowany.

• Po czyszczeniu i szlifowaniu należy natychmiast uszczelnić powierzchnię bambusa olejem (postępuj zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu).

• Pozwól olejowi wyschnąć i ciesz się swoim bambusowym produktem.

Dwuletnia gwarancja obejmuje malowaną proszkowo powierzchnię produktu. Nie dotyczy:

- mebli zewnętrznych umieszczonych na linii brzegowej,

- mebli umieszczonych w środowisku wypełnionym wilgocią lub chlorem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym użytkowaniem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym przechowywaniem.

Konserwacja:

- regularne czyszczenie powinno odbywać się za pomocą szmatki i letniej wody,

- jeśli outdoorowe produkty wymagają dodatkowego czyszczenia, można użyć szamponu samochodowego (należy postępować zgodnie z instrukcją na butelce),

- jeśli to możliwe, w okresie zimowym meble ogrodowe powinny być przechowywane w suchym miejscu, aby chronić je przed niekorzystną pogodą,

- nie zalecamy okrywania mebli, ponieważ może to powodować niewskazaną kondensację pary wodnej,

- podczas czyszczenia produktu należy unikać używania ostrych detergentów czy rozpuszczalników,

Aluminium jest bardzo odporne na korozję, dlatego konieczne było tylko dekoracyjne pokrycie lakierem proszkowym. Jeśli jednak produkt zostanie odrapany lub uszkodzony, korozja nie rozprzestrzeni się i nie spowoduje degradacji produktu. Po usunięciu luźnej farby, można użyć lakieru naprawczego.


Napisz swoją recenzję

Stolik kawowy Level HOUE - 40,5x81cm, bambusowy, na zewnątrz

Stolik kawowy Level HOUE - 40,5x81cm, bambusowy, na zewnątrz

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

©2021