Stolik My Spot UMAGE - black oak

1 145,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

1 145,00zł

  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Nowoczesny
  • Metal
  • Drewno, tworzywa naturalne

Stolik 'My Spot' duńskiej marki UMAGE to forma nawiązująca do klasyki duńskiego wzornictwa, lecz przyprawiona nowoczesnością. Zaprojektowano go z myślą o małych przestrzeniach, w których chcemy mieć w zasięgu ręki ulubione przedmioty, lecz niekoniecznie wystawione na widoku. Pod głównym blatem z fornirowanej sklejki umieszczono drugi, mniejszy, na który w każdej chwil odłożyć możemy nieużywane drobiazgi, książki, filiżankę z kawą. Całość oparto na pełnych uroku smukłych nóżkach z mosiężnymi detalami. To jednak nie koniec zaskakujących funkcji tego stolika. Pod mniejszym blatem kryje się nowoczesne "centrum dowodzenia" - wbudowany rozdzielacz USB, dzięki któremu możliwe jest ładowanie kilku urządzeń jednocześnie - telefonów, tabletów czy głośników bezprzewodowych (wykorzystując właśną wtyczkę dołączoną do urządzeń mobilnych). Przewód rozdzielacza elegancko przeprowadzony jest wzdłuż nóżki, aby nie plątał się i zaburzał eststetyki mebla. Gratka dla miłośników technicznych smaczków i i praktycznych rozwiązań. Dzięki niemu My Spot to wręcz wymarzony stolik nocny czy towarzysz sofy. Praktyczne rozwiązanie do pokoi w ceniących innowacyjność hotelach czy przestrzeniach biurowych. Dla zwolenników tradycji mamy dobrą wiadomość - zasilacz może być zdemontowany, by stolik nabrał klasycznej funkcji.

Konstrukcja stolika jest bardzo wytrzymała, ponieważ wykonano je z litego dębu i fornirowanej sklejki dębowej. Rozmiary mebla sprawiają, że to świetne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni.

Ideą marki UMAGE jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Stolik przeznaczony jest do własnego montażu.

Producent: UMAGE

Projekt: Jonas Søndergaard, 2018

Materiał: lite drewno dębowe, laminowana sklejka fornirowana, stal platerowana mosiądzem, rozdzielacz USB

Kolor: czarny dąb + mosiądz

Wymiary: wysokość 59 cm, szerokość 45 cm, głębokość 45 cm

Napisz swoją recenzję

Stolik My Spot UMAGE - black oak

Stolik My Spot UMAGE - black oak

Napisz swoją recenzję