Stolik kawowy Hang Out Steel UMAGE - dąb i stal

1 835,00zł

Szczegółowy opis produktu

5579

zwykle w ciągu 10-15 dni roboczych

szt.

1 835,00zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Tkanina
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Metal

Stolik kawowy 'Hang Out Steel' z kolekcji Furniture Feelings duńskiej marki UMAGE zaskakuje nieszablonowym podejściem do projektowania. Czy nie masz wrażenia, że większość stolików wygląda świetnie do czasu aż nie zaczną piętrzyć się na nich czasopisma, piloty od telewizorów, tablety i inne drobiazgi? Hang Out jest inny. Organiczny w kształcie blat z fornirowanej sklejki oparto na smukłych, pełnych uroku nóżkach ze stalowymi detalami. To na nich właśnie zawieszono funkcjonalną kieszeń, która z łatwością pomieści cały ten "bałagan". Szczególnie praktyczne rozwiązanie na wypadek niespodziewanej wizyty gości. Kieszeń wykonana jest z eko-skóry oraz tkaniny, więc w każdej chwili możesz wybrać która strona ma być widoczna.

Konstrukcja stolika jest bardzo wytrzymała, ponieważ wykonano je z litego dębu i fornirowanej sklejki dębowej. Rozmiary mebla sprawiają, że to świetne rozwiązanie do niewielkich salonów. Na pewno funkcjonalność stolika docenią także goście hotelowego lobby czy pokoju.

Ideą marki jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Stolik przeznaczony jest do własnego montażu.

Producent: UMAGE

Projekt: Jonas Søndergaard, 2018

Materiał: lite drewno dębowe, laminowana sklejka fornirowana, stal, eko skóra, poliester

Kolor: naturalny dąb ze stalowymi detalami + szaro-brązowa kieszeń

Wymiary: wysokość 49 cm, szerokość 75 cm, głębokość 73 cm

Napisz swoją recenzję

Stolik kawowy Hang Out Steel UMAGE - dąb i stal

Stolik kawowy Hang Out Steel UMAGE - dąb i stal

Napisz swoją recenzję