Krzesło ogrodowe CLICK Dining Chair z podłokietnikami HOUE - różne kolory, na zewnątrz

924,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 3-6 tygodni

szt.

924,00zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Do ogrodu / na taras
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Metal
  • Tworzywa sztuczne

Prezentujemy outdoorowe krzesło CLICK Dining od duńskiej marki HOUE – znakomite do spożywania posiłków w ogrodzie czy na tarasie. Proste, ergonomiczne, solidne i bardzo wygodne, wykonane z ciekawych materiałów, dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych. Ponadto, plastikowe lamelki można mieszać i zamieniać, co daje możliwość tworzenia własnych, różnobarwnych kompozycji. Przejdź na wyższy poziom outdoorowego komfortu.

Producent: HOUE

Projekt: Henrik Pedersen

Kolory lamelek: czarne, ciemnoszare, oliwkowe, bladozielone, petrol, piaskowe, bladoniebieskie, pigeon blue, pine green, paprika, multicolor 1, multicolor 2 lub ciemnoniebieskie (wybierz odpowiedni zestaw)

Kolor podstawy: szary

Kolor podłokietników: naturalny bambus

Wymiary: wysokość siedziska 45 cm, wysokość z oparciem 82 cm, szerokość 55 cm, głębokość 60 cm

Materiał: plastikowe lamelki (siedzisko), bambus (podłokietniki), metal malowany proszkowo (podstawa)

BAMBUS

Bambus to naturalny materiał, o który warto zadbać, aby zachować bogatą i piękną powierzchnię przez wiele lat. Ma bardzo twardą powierzchnię, jeśli jednak pozostawia się go do wyschnięcia, staje się porowaty. Dlatego zalecamy, aby traktować go olejem odpowiednim do mebli outdoorowych (podczas nakładania oleju postępuj zgodnie z instrukcją). Nakładanie warto zacząć zaraz po rozpoczęciu używania stołu, a następnie 3-4 razy w roku.

Bambus od HOUE jest bardzo dobrej jakości, dzięki fabrycznemu zastosowaniu specjalnego fungicydu i oleju, jest wyjątkowo trwały. Zalecamy, aby nie okrywać produktu pokrywą. Osłonięty bambus, przy braku cyrkulacji, narażony jest na pleśń i grzyby. Jeśli pojawią się czarne lub brązowe plamy, należy je jak najszybciej usunąć.

Usuwanie grzybów i naprawa uszkodzonej powierzchni bambusowej:

• Gdy bambusowa powierzchnia jest mokra, wytrzyj ją sztywną szczotką. Takie czyszczenie jest dobre na brud i grzyby nawet z głębszych zakamarków bambusa. W razie potrzeby można użyć małej ilości mydła.

• Gdy bambus jest suchy, potraktuj powierzchnię szlifierką mechaniczną, tak jak w przypadku obróbki drewna litego. Upewnij się, czy bambus został równomiernie oszlifowany.

• Po czyszczeniu i szlifowaniu należy natychmiast uszczelnić powierzchnię bambusa olejem (postępuj zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu).

• Pozwól olejowi wyschnąć i ciesz się swoim bambusowym produktem.

Dwuletnia gwarancja obejmuje malowaną proszkowo powierzchnię produktu. Nie dotyczy:

- mebli zewnętrznych umieszczonych na linii brzegowej,

- mebli umieszczonych w środowisku wypełnionym wilgocią lub chlorem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym użytkowaniem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym przechowywaniem.

Konserwacja:

- regularne czyszczenie powinno odbywać się za pomocą szmatki i letniej wody,

- jeśli outdoorowe produkty wymagają dodatkowego czyszczenia, można użyć szamponu samochodowego (należy postępować zgodnie z instrukcją na butelce),

- jeśli to możliwe, w okresie zimowym meble ogrodowe powinny być przechowywane w suchym miejscu, aby chronić je przed niekorzystną pogodą,

- nie zalecamy okrywania mebli, ponieważ może to powodować niewskazaną kondensację pary wodnej,

- podczas czyszczenia produktu należy unikać używania ostrych detergentów czy rozpuszczalników,

Stal chroniona jest twardą powierzchnią dekoracyjnego lakieru proszkowego, która zapewnia ochronę na wiele lat. Dodatkowo, aby zapewnić lepszą odporność na korozję w stalowych meblach ogrodowych HOUE, użyto podkładu bogatego w cynk. Jeśli jednak produkt zostanie odrapany lub uszkodzony, metal zacznie rdzewieć, ale korozja nie rozprzestrzeni się i nie spowoduje degradacji produktu. Można użyć lakieru naprawczego po usunięciu rdzy i luźnej farby.


Napisz swoją recenzję

Krzesło ogrodowe CLICK Dining Chair z podłokietnikami HOUE - różne kolory, na zewnątrz

Krzesło ogrodowe CLICK Dining Chair z podłokietnikami HOUE - różne kolory, na zewnątrz

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: