Lista produktów producenta: Houe

HOUE to duńska firma projektowa założona w 2007 roku. W swoich projektach łączy wyjątkową wygodę i design. W meblach Houe zawsze znajdziesz wysoki standard wykonania.


Meble Houe wytwarzane są tylko w dobrze znanych fabrykach, z którymi producent ściśle współpracuje od kilku lat. Dzięki temu produkty nie są przypadkową masową produkcją - każdy szczegół, łączenie lub komponent jest starannie dobrany i przemyślany przez doświadczony zespół HOUE, aby stworzyć wyjątkowy produkt.


Filozofią Houe jest oferowanie przystępnego luksusu, wybierając odpowiednie materiały i rozwiązania. Czerpie z dumnego dziedzictwa skandynawskiego wzornictwa i kunsztu, łącząc je z niezwykłym urokiem mebli. HOUE oferuje kolekcję zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, zawsze spełniając wysokie standardy pod względem wzornictwa, ceny i jakości.


Meble ogrodowe Houe to designerska alternatywa dla masowej produkcji mebli ogrodowych o powtarzalnym, nieciekawym stylu. Meble zewnętrzne Houe stanowią świetną propozycję dla indywidualnych zastosowań (meble na taras, balkon do ogodu), jak i obiektów użyteczności publicznej (meble do ogródków restauracyjnych, hotelowych kawiarni, barów plażowych).


Dzięki meblom Houe stworzysz skandynawski klimat w domu i ogrodzie.

©2021