Lista produktów producenta: UMAGE

UMAGE to duńska marka znana wcześniej jako VITA Copenhagen. W roku 2018 podjęto decyzję o zmianie nazwy z VITA Copenhagen na UMAGE w efekcie rozwoju portfolio produktów.


Tak sama marka mówi o zmianie:


"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę. Ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym, robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej, są gotowi podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - UMAGE. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat. UMAGE".


UMAGE (wcześniej VITA Copenhagen) jest nowoczesnym biurem projektowym z siedzibą w Kopenhadze, Dania. Dzięki szerokiej wiedzy w lampach do samodzielnego montażu w ponadczasowym stylu skandynawskim oraz nowoczesnym meblom duńskim, łączą innowacyjne myślenie oraz wydajnośc produkcji, co skutkuje produktem wyróżniającym się wzornictwem oraz przystępną ceną.


Założona w 2007 roku jako mały rodzinny biznes z dwoma projektantami: William Ravn i Søren Christensen, utworzyła podwaliny tego czym UMAGE była, jest i będzie w przyszłości: ponadczasowy design i tanie projekty dla wszystkich ludzi na całym świecie. W ofercie Pufa Design znajdziecie m.in. designerskie lampy skandynawskie zaprojektowane przez UMAGE oraz stylowe meble o skandynawskim stylu.