Lista produktów producenta: Spring Copenhagen

Spring Copenhagen to duńska marka założona przez Clausa Nielsena i Petera Sørensena w październiku 2015 roku. Portfolio tej marki obejmuje proste, wyjątkowe, funkcjonalne i piękne dekoracje wnętrz i akcesoria do kuchni. Pasja do projektowania skłania zespół Spring Copenhagen do poszukiwań produktów, które potrafią wyrosnąć na nowe klasyki, są ponadczasowe i inspirują ludzi na całym świecie do lepszego życia codziennego.
Historia akcesoriów sięga od lat 30. XX wieku do współczesności, korzystając z warsztatu znanych i nieznanych, zapomnianych i przyszłych projektantów.


Akcesoria kuchenne Spring Copenhagen


Jeśli chcesz, aby Twoja kuchnia wyróżniała się, intrygowała domowników i gości, a przy tym nie traciła na funkcjonalności - postaw na akcesoria kuchenne Spring Copenhagen. Kolekcja pomocy do kuchni tego producenta zachwyca kreatywnością. Młynki do soli i pieprzu w kształcie zabawnych zwierzaków wykonano rzemieślniczymi technikami przy wykorzystaniu kilku rodzajów szlachetnego drewna. Wyposażono je w renomowane mechanizmy mielące, więc to produkt na lata. Zdecydowanie może stanowić piękny przedmiot przekazywany z pokolenia na pokolenie, doskonały pomysł na prezent czy stylowy gadżet do restauracji. Wśród bestsellerów Spring Copenhagen znajdują się także zabawne ludziki - Clumsy Hans, które służą jako podstawki pod gorące naczynia oraz otwierzacze i zatyczki do wina.


Dekoracje Spring Copenhagen


Oprócz kuchennych drobiazgów Spring Copenhagen zachwycił nas serią pięknych akcesoriów dekoracyjnych. W ofercie znajdziesz między innymi urokliwe figurki drewniane, tace z litego drewna, praktyczne świeczniki, psa-skarbonkę czy stylowe wieszaki ścienne. Osobną grupę dekoracji stanowi ceramika wykonana według projektów z lat 30. i 40. XX wieku, a produkowana w najlepszych zakładach w Portugalii. Zwróć uwagę na praktyczne wazony, dzbanki do wody, cajniki i czarki do herbaty. 


Matrioszki Expressions Nesting Dolls


To seria zabawnych dekoracji, z których słynie Sprong Copenhagen. Klasycznym matrioszkom nadano nowoczesnej formy i zamiast znanych babuszek, nadano im wizerunki między innymi znanych celebrytów. Są też rodziny, ojcowie, mamy czy figurki tematyczne. Wszystkie bez wyjątku malowane są ręcznie, więc mają unikatowy charakter. Matrioszki Spring Copenhagen to świetny pomysł na nietypową dekorację czy prezent na każdą okazję.