Lampki nocne bezprzewodowe – idealne do sypialni

Lampki nocne bezprzewodowe to idealne dodatkowe źródło światła do sypialni. Przydadzą się każdemu, kto nie przepada za całkowitą ciemnością w pomieszczeniu, w którym śpi. Warto wybrać stylowe lampki nocne bezprzewodowe, które nie tylko dobrze doświetlają pokój, ale też go zdobią. Do ich zalet należy również możliwość przeniesienia źródła światła w dowolne miejsce w pomieszczeniu, czy nawet całym mieszkaniu. Lampki nocne bezprzewodowe to odpowiednie akcesoria również do pokojów młodszych domowników.

Dlaczego warto wybrać lampki nocne bezprzewodowe?

Lampki nocne bezprzewodowe cechują się tym, że w każdej chwili możesz zmienić ich położenie. Wystarczy, że przeniesiesz je tam, gdzie są Ci akurat potrzebne. Poza tym nowoczesne lampki nocne bezprzewodowe powstały na bazie naprawdę ciekawych projektów, za które odpowiedzialni są cenieni w branży projektanci. Za przykład może posłużyć lampa bezprzewodowa Asteria Move nuance orange UMAGE. Jej minimalistyczna konstrukcja z aluminium, metalu i szkła akrylowego sprawdzi się doskonale w futurystycznych wnętrzach. Warto dodać, że w zależności od wybranego natężenia światła, może ona działać nawet do 35 godzin.

Lampki nocne do sypialni bezprzewodowe

Lampki nocne do sypialni bezprzewodowe to coś, co zawsze się przydaje. Warto ustawić taki model na stoliku nocnym przy łóżku, a w razie wystąpienia takiej potrzeby – przenieść gdziekolwiek indziej. To naprawdę wygodna funkcja. Lampki nocne bezprzewodowe mogą mieć różną formę – klasyczną, minimalistyczną, futurystyczną, industrialną, czy retro. Wybór zależy od Twoich preferencji i wystroju sypialni. Jeśli rozglądasz się za czymś klasycznym i prostym, sprawdź lampę Asteria Move Lounge Umage. Do jej zalet należą trzy ustawienia jasności, świeci do 35 godzin na jednym ładowaniu oraz ma bardzo klasyczną i uniwersalną formę.

Lampa bezprzewodowa Asteria Move (nuance rose), Umage
Lampa bezprzewodowa Asteria Move (nuance olive), Umage
Lampa bezprzewodowa Orbit (do wnętrz i na zewnątrz), Umage

Lampki nocne bezprzewodowe do pokoju nastolatka

Lampki nocne bezprzewodowe mogą także stać się elementem wyposażenia pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wówczas warto zadbać o to, by miały dodatkowe funkcje, na przykład możliwość ładowania telefonu przez wejście USB. Nie jest to jednak konieczność. Warto jednak zadbać o różnorodność natężenia światła w lampce nocnej bezprzewodowej, ponieważ nastolatki poza doświetlaniem stolika nocnego, mogą wykorzystać ją także przy biurku. Jedną z opcji jest model Ember Sky Blue Spring Copenhagen w kolorze błękitu i mlecznego szkła. Czas ładowania lampki wynosi 8-10 godzin, natomiast czas pracy sięga minimum 15 godzin.

Lampa bezprzewodowa Ember, Spring Copenhagen
Lampy bezprzewodowe Ember, Spring Copenhagen

Wybierz połączenie stylu i funkcjonalności

W przypadku lampek nocnych bezprzewodowych warto stawiać na połączenie stylu i funkcjonalności. Oznacza to, że model, na który się zdecydujesz, powinien nie tylko dopełniać wystrój sypialni, ale też gwarantować różne natężenia światła, długi czas pracy i stosunkowo krótki czas ładowania. Dużym atutem są także opcje ładowania telefonu, czy automatycznego wyłączania. Takie możliwości dadzą Ci nowoczesne lampki nocne bezprzewodowe.

Lampki nocne bezprzewodowe wykończone drewnem Snowball, Spring Copenhagen

Zobacz także:

Pufadesign

Odpowiedz


*