Jakie lampki bezprzewodowe do kuchni będą najlepsze?

Lampki bezprzewodowe do kuchni dodadzą wnętrzom przyjemnego klimatu 

Każde pomieszczenie obecne w domu czy mieszkaniu wymaga odpowiedniego dopracowania, aby nabrało ono odpowiedniego klimatu, w którym chętnie będziemy przebywać. Dotyczy to także kuchni, która może zabrać charakteru dzięki odpowiednio dopasowanemu oświetleniu. Dobrym wyborem będą lampki bezprzewodowe do kuchni, które będą świeciły subtelnym światłem, tworząc tym samym klimatyczne miejsce na przykład do spożywania kolacji we dwoje. Dostępne na rynku lampki bezprzewodowe do kuchni pozwolą dopasować je nie tylko do wystroju całego pomieszczenia, ale także do naszych preferencji względem barwy światła.

Lampa bezprzewodowa Ember, Spring Copenhagen

Oświetlenie LED – najczęściej wybierane lampki bezprzewodowe do kuchni

Większość lampek bezprzewodowych do kuchni wykorzystuje technologię LED. Emitowane przez nie światło jest wyraźne, a przy tym nie zużywa dużej ilości energii. Do takich lampek wkłada się baterie, które wystarczają na bardzo długi czas.

Lampa bezprzewodowa LED Pier, Stelton

Punktowe oświetlenie czy taśmy? Jakie lampki bezprzewodowe do kuchni wybrać?

Lampki bezprzewodowe do kuchni wyróżniają się bogactwem form, dzięki czemu z łatwością można wybrać produkt odpowiadający naszym potrzebom. Sporym zainteresowaniem cieszą się taśmy, mocowane przeważnie pod kuchenną szafką dzięki samoprzylepnej taśmie. Konsumenci mają do wyboru także punktowe lampki bezprzewodowe do kuchni, dzięki którym można stworzyć wyjątkową dekorację świetlną we wnętrzu.

Lampa bezprzewodowa Asteria Move, Umage

Większość lampek bezprzewodowych do kuchni wyróżnia się nienachalną stylistyką

Lampki bezprzewodowe do kuchni są dosyć małe, dlatego nie są one rzucającym się w oczy elementem wystroju. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które za pomocą światła chcą zwrócić uwagę na dekoracyjny charakter frontów szafek kuchennych. Lampki dobrze doświetlą pożądaną przestrzeń, a przy tym nie będą odciągały uwagi od tego, co chcemy wyeksponować.

Lampa bezprzewodowa LED Pier, Stelton

Różne warianty kolorystyczne lampek bezprzewodowych do kuchni

Bezprzewodowe lampki do kuchni wyróżniają się nie tylko bogactwem kształtów – można przebierać także w różnych wariantach kolorystycznych emitowanego światła. Najczęściej wybierane są lampki dające światło w jasnych odcieniach, na przykład bieli i żółci, ale można wybierać także te z funkcją zmieniania barwy światła. Zazwyczaj odbywa się to dzięki małemu pilotowi dołączonemu do zestawu. Takie lampki mają dostępne barwy od żółtej, przez czerwoną i fioletową, aż po niebieską i zieloną.

Lampa Eclipse, Spring Copenhagen

Jak zamocować lampki bezprzewodowe do kuchni?

Lampki bezprzewodowe do kuchni mocuje się na różne sposoby, w zależności od wybranego źródła światła. Jednym ze sposobów jest montaż za pomocą pasa kleju dodanego do taśm ledowych. W ten sposób mocuje się również niektóre lampki punktowe. Istnieją także bezprzewodowe lampki do kuchni zawierające magnes, które przykłada się do metalowej powierzchni. Dzięki temu można umieszczać je nie tylko pod szafką kuchenną, ale także na lodówce, czy w innych miejscach wykonanych z metalu.

Sprawdź także:

Pufadesign

Odpowiedz


*