Wazon ceramiczny Spring Copenhagen - 20 cm, złamana biel

345,00zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24h

Dostępność: 2 szt.

szt.

345,00zł

  • Styl skandynawski
  • Handmade
  • Vintage
  • Klasyka designu
  • Porcelana i ceramika

Wazon projektu Evy Stæhr-Nielsen znaleziony został w archiwach jej prac i w porozumieniu z rodziną ponownie wdrożony do produkcji. Forma wazonu stanowi wyjątkową ozdobę, nawet gdy nie ma w nim kwiatów. Falujący brzeg to piękny detal dekoracyjny, lecz jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki niemu kwiaty układają się znacznie lepiej i potrzebujemy ich mniej, by bukiet tworzył piekną kompozycję. 

Wazon wykonano ze szkliwionej kamionki w kolorze złamanej bieli. Produkt jest ręcznie wytwarzany w Portugalii. Każdy egzemplarz to unikalne dzieło ceramiczne, które doskonale odnajdzie się w domu, hotelu, restauracji.

O projektantce:
Podczas swojej kariery Eva Stæhr-Nielsen otrzymała kilka międzynarodowych nagród za wzornictwo. Została nagrodzona złotym medalem na Światowych Targach w Paryżu w 1937 r., dyplomem honorowym w 1954 r., a także złotym medalem na Triennale w Mediolanie w 1957 r. Otrzymała także nagrody w Tokio i USA oraz kilka darowizn i znaków honoru. Dziś jej legendarne projekty kamionkowe są pożądane przez kolekcjonerów na całym świecie. Spring Copenhagen ściśle współpracuje z rodziną Stæhr-Nielsen w celu przywrócenia wyjątkowego i ponadczasowego designu Evy Stæhr-Nielsen stworzonego w latach 1932–1968.

Producent: Spring Copenhagen

Projekt: Eva Stæhr-Nielsen (1932-1968)

Wymiary: wysokość 19.7 cm, średnica 15 cm

Waga: 0,977 kg

Materiał: kamionka szkliwiona

Produkt zapakowany z dekoracyjne pudełko.

Uwaga: zalecamy ręczne mycie produktu z uważnością. Ceramika jest materiałem naturalnym i może nieznacznie przeciekać. Dlatego też nie należy stosować jej bezpośrednio na wrażliwych na wilgoć powierzchniach lub stosować odpowiednie podkładki.

Napisz swoją recenzję

Wazon ceramiczny Spring Copenhagen - 20 cm, złamana biel

Wazon ceramiczny Spring Copenhagen - 20 cm, złamana biel

Napisz swoją recenzję

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: