Krzesło bujane dla dzieci CLICK Kids Rocking Chair HOUE - 2 kolory, na zewnątrz

1 300,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 3-6 tygodni

szt.

1 300,00zł

  • Nowoczesny
  • Dla dzieci
  • Styl skandynawski
  • Do ogrodu / na taras
  • Metal
  • Tworzywa sztuczne
  • Drewno, tworzywa naturalne

Z przyjemnością prezentujemy przepiękną mniejszą wersję bujanego krzesła CLICK ROCKING. Krzesło CLICK KIDS ROCKING idealnie otwiera sezon letni 2020. Ten fantastyczny outdoorowy mebel został wykonany, jak jego „dorosły” prototyp, z inteligentnych plastikowych lameli i malowanego proszkowo szarego metalu, a podłokietniki i płozy z bambusa, którego naturalność idealnie podkreśla atrakcyjność krzesła. Plastikowe lamelki można mieszać i zamieniać, co daje możliwość tworzenia własnych, różnobarwnych kompozycji. Krzesło CLICK KIDS ROCKING jest przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Marka HOUE, poprzez stworzenie mniejszej wersji bujanego krzesła CLICK ROCKING, zapewniła dzieciom dużo radości i świetnego samopoczucia podczas przebywania na świeżym powietrzu. Krzesło jest estetyczne, solidnie wykonane i bardzo wygodne.

Dostępne są 2 wersje kolorystyczne, które idealnie pasują do większych wersji: tradycyjna czarna i bajeczna wielokolorowa.

Projektant o sobie: „Czy design rzeczywiście ma znaczenie? Prawdopodobnie nie, ale dla mnie to sprawa kluczowa. Gdy projektuję formy i funkcje, które istotnie poruszają ludzi i otwierają przed nimi nowe możliwości, czuję dreszczyk emocji.”

Pasja projektowania leży w mojej głowie, duszy i sercu.

Moją główną inspiracją jest neoskandynawski design, w którym widoczne są wpływy londyńskiej atmosfery i amsterdamskiego humoru, często z elementami fuzji, w wyniku czego materiały i funkcje łączą się w nowy i oryginalny sposób. Przy czym zawsze dążę do czystego, prostego looku.”

Producent: HOUE

Projekt: Henrik Pedersen

Kolory lamelek: czarne lub multicolor 2 (wybierz odpowiedni zestaw)

Kolor podstawy: szary (płozy - naturalny bambus)

Kolor podłokietników: naturalny bambus

Wymiary: wysokość z oparciem 60 cm, szerokość 45 cm, długość 65 cm

Materiał: plastikowe lamelki (siedzisko), bambus (podłokietniki i płozy), metal malowany proszkowo (podstawa)

Uwaga: przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia

BAMBUS

Bambus to naturalny materiał, o który warto zadbać, aby zachować bogatą i piękną powierzchnię przez wiele lat. Ma bardzo twardą powierzchnię, jeśli jednak pozostawia się go do wyschnięcia, staje się porowaty. Dlatego zalecamy, aby traktować go olejem odpowiednim do mebli outdoorowych (podczas nakładania oleju postępuj zgodnie z instrukcją). Nakładanie warto zacząć zaraz po rozpoczęciu używania stołu, a następnie 3-4 razy w roku.

Bambus od HOUE jest bardzo dobrej jakości, dzięki fabrycznemu zastosowaniu specjalnego fungicydu i oleju, jest wyjątkowo trwały. Zalecamy, aby nie okrywać produktu pokrywą. Osłonięty bambus, przy braku cyrkulacji, narażony jest na pleśń i grzyby. Jeśli pojawią się czarne lub brązowe plamy, należy je jak najszybciej usunąć.

Usuwanie grzybów i naprawa uszkodzonej powierzchni bambusowej:

• Gdy bambusowa powierzchnia jest mokra, wytrzyj ją sztywną szczotką. Takie czyszczenie jest dobre na brud i grzyby nawet z głębszych zakamarków bambusa. W razie potrzeby można użyć małej ilości mydła.

• Gdy bambus jest suchy, potraktuj powierzchnię szlifierką mechaniczną, tak jak w przypadku obróbki drewna litego. Upewnij się, czy bambus został równomiernie oszlifowany.

• Po czyszczeniu i szlifowaniu należy natychmiast uszczelnić powierzchnię bambusa olejem (postępuj zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu).

• Pozwól olejowi wyschnąć i ciesz się swoim bambusowym produktem.

Dwuletnia gwarancja obejmuje malowaną proszkowo powierzchnię produktu. Nie dotyczy:

- mebli zewnętrznych umieszczonych na linii brzegowej,

- mebli umieszczonych w środowisku wypełnionym wilgocią lub chlorem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym użytkowaniem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym przechowywaniem.

Konserwacja:

- regularne czyszczenie powinno odbywać się za pomocą szmatki i letniej wody,

- jeśli outdoorowe produkty wymagają dodatkowego czyszczenia, można użyć szamponu samochodowego (należy postępować zgodnie z instrukcją na butelce),

- jeśli to możliwe, w okresie zimowym meble ogrodowe powinny być przechowywane w suchym miejscu, aby chronić je przed niekorzystną pogodą,

- nie zalecamy okrywania mebli, ponieważ może to powodować niewskazaną kondensację pary wodnej,

- podczas czyszczenia produktu należy unikać używania ostrych detergentów czy rozpuszczalników,

Stal chroniona jest twardą powierzchnią dekoracyjnego lakieru proszkowego, która zapewnia ochronę na wiele lat. Dodatkowo, aby zapewnić lepszą odporność na korozję w stalowych meblach ogrodowych HOUE, użyto podkładu bogatego w cynk. Jeśli jednak produkt zostanie odrapany lub uszkodzony, metal zacznie rdzewieć, ale korozja nie rozprzestrzeni się i nie spowoduje degradacji produktu. Można użyć lakieru naprawczego po usunięciu rdzy i luźnej farby.


Napisz swoją recenzję

Krzesło bujane dla dzieci CLICK Kids Rocking Chair HOUE - 2 kolory, na zewnątrz

Krzesło bujane dla dzieci CLICK Kids Rocking Chair HOUE - 2 kolory, na zewnątrz

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane