Hoker MY CHAIR BARSTOOL 75 cm Normann Copenhagen - różne kolory

2 046,00zł

Szczegółowy opis produktu

PD_11356

na zamówienie - zwykle w ciągu 4-6 tygodni

szt.

2 046,00zł

  • Styl skandynawski
  • Ekskluzywny design
  • Drewno, tworzywa naturalne

Hoker MY CHAIR to swobodny, ponadczasowy projekt Nicholai’a Wiiga Hansena z 2013 r. Można pokusić się o nazwanie go nowym klasykiem. Minimalistyczny look i wykorzystanie forniru w projekcie idealnie łączy się z zaokrąglonymi kształtami, które równoważą surowy design i nadają stołkowi ciepły i przyjemny charakter.

Stołek barowy MY CHAIR powstał na podstawie wizji idealnie wyważonego krzesła. Nicholai Wiig Hansen tak wypowiada się na ten temat: „Moim celem było zaprojektowanie siedziska o idealnej harmonii oraz próba zbliżenia się do takiej jakości, która w moim przekonaniu, przenosi projekt na wyższy poziom. MY CHAIR to połączenie czegoś znajomego, czegoś nowego, neutralnego oraz charakterystycznego, czegoś obecnego, ale nie dominującego, prostego, a jednocześnie złożonego, surowego, ale o delikatnie zaokrąglonych kształtach. Innymi słowy, stołek barowy MY CHAIR jest idealnie taki, jaki powinien być.”

Stołki barowe MY CHAIR dostępne są w wielu wersjach. Siedzisko i oparcie mogą być wykonane z pokrytego bezbarwnym lakierem forniru (orzech, brzoza bądź dąb, w tym również dąb malowany na kolor przydymionego dębu) oraz z malowanego (8 opcji kolorystycznych) forniru jesionowego. Nogi stołków barowych MY CHAIR wykonane są z chromu, malowanej proszkowo stali bądź forniru (orzech, dąb, przydymiony dąb i jesion). Stołki z nogami chromowanymi oraz ze stali malowanej proszkowo można sztaplować do 6 sztuk.

-Prezentujemy nietapicerowany hoker MY CHAIR BARSTOOL 75 cm z malowanego forniru jesionowego

Można również zamówić hokery tapicerowane. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy (sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88).

O projektancie: Nicholai Wiig Hansen ma własne studio projektowe od 26 roku życia. Kiedy projektuje, traktuje siebie jako docelowego odbiorcę swoich prac. Proporcje są dla niego niezwykle ważne. Detale dodawane są nie w celach dekoracyjnych, ale ze względów użytkowych. Hansena inspiruje wszystko, co go otacza, a zwłaszcza sztuka, jedzenie, przyroda i maszyny. Kiedy Nicholai Wiig Hansen projektuje nowy produkt, zawsze najpierw tworzy go całościowo w swojej wyobraźni (wszystko: od produkcji, poprzez formę aż po perspektywę użytkownika). Dopiero później projekt jest szkicowany.

Producent: Normann Copenhagen

Projekt: Nicholai Wiig Hansen

Wymiary: wysokość 102,5 cm, szerokość 46,5 cm, głębokość  49 cm, wysokość siedziska 75 cm

Materiał:  malowany i lakierowany fornir z drewna jesionowego 

Kolor: biały, szary, jasnoszary, czarny, moss, sandstone, dusty green lub oyster (wybrany kolor zapisz w komentarzu do zamówienia)

Zapraszamy do kontaktu (sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88) w celu uzyskania dodatkowych informacji i wyceny, w związku z możliwością wyboru:

   - produktu w kolorze naturalnego drewna dębowego, brzozowego, orzechowego lub w kolorze przydymionego dębu

   - nóg chromowanych lub ze stali malowanej proszkowo na czarno,

   - wersji tapicerowanej lub częściowo tapicerowanej.

Produkt na zamówienie - brak możliwości zwrotu.


Napisz swoją recenzję

Hoker MY CHAIR BARSTOOL 75 cm Normann Copenhagen - różne kolory

Hoker MY CHAIR BARSTOOL 75 cm Normann Copenhagen - różne kolory

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane