Ekran do stołu biurowego Linear System Screen Muuto - dębowy, 75 cm

1 049,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 15 dni roboczych

szt.

1 049,00zł

  • Nowoczesny
  • Minimalistyczny
  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Drewno, tworzywa naturalne

Seria biurowa Linear System wprowadza nową perspektywę do zmieniających się potrzeb w nowoczesnych miejscach pracy, hotelach czy instytucjach edukacyjnych. Tworzy konfigurowalną konstrukcję obejmującą stoły, oświetlenie, ekrany i tace wraz ze zintegrowanym zasilaniem. Można w ten sposób doskonale dopasować projekt do każdej przestrzeni.

Zaprojektowana z tradycyjnie skandynawskiego materiału dębowego, wnosi do każdej przestrzeni poczucie domu i swojskości. Dzięki możliwości konfiguracji, seria Linear System może być używana do tworzenia zarówno większych, jak i mniejszych, bardziej intymnych konstrukcji, idealnych do komfortowej pracy solo bądź w zespole. Całość zawsze wygląda bardzo elegancko. Do wyboru mamy wiele możliwości konfiguracji. Zestaw elementów systemu jest logiczny i konstruktywny.

„Seria Linear System stawia ludzi w centrum uwagi, jest miejscem spotkań, współpracy lub pracy indywidualnej. Dzięki ciepłemu i nowoczesnemu wyrazowi seria wprowadza domową atmosferę do większych przestrzeni, dając użytkownikowi poczucie przynależności, nawet jeśli przebywa tam tylko przez chwilę.” - Thomas Bentzen

Stół Linear System to wyrafinowany mebel z odniesieniami do dziedzictwa skandynawskiego wzornictwa. Prezentowany ekran jest częścią serii i można go połączyć ze stołem Linear System. Znakomicie rozszerza jego funkcjonalność. Sprawia, że konstrukcja jest bardziej intymna, idealna do komfortowej pracy solo. Ekran po obu stronach ma specjalne miejsce do przechowywania mniejszych przedmiotów biurowych. Wykorzystując elementy Linear System do tworzenia indywidualnych koncepcji, można zbudować produkt doskonale dostosowany do potrzeb własnej przestrzeniMożna również skorzystać z ekranu jako z wolnostojącego akcesorium.

- Prezentujemy dębowy ekran o długości 75 cm z serii Linear System (aby dobrać do niego inne elementy serii - kliknij, a zobaczysz meble, oświetlenie i akcesoria serii Linear System).

Producent: Muuto

Projekt: Thomas Bentzen

Materiał: lakierowany dębowy fornir

Kolor: dębina

Wymiary: długość 75 cm, wysokość 35 cm, szerokość 15 cm

Uwaga: produkt obejmuje wyłącznie ekran (bez stołu). Produkt bez dodatkowych akcesoriów (oświetlenia, półek, gniazd elektrycznych itp.). Są one osobnymi produktami poszerzającymi funkcjonalność stołów.

Ekran montować co najmniej 5 cm od krawędzi stołu.

Video wprowadzające do Systemu Linear:

Napisz swoją recenzję

Ekran do stołu biurowego Linear System Screen Muuto - dębowy, 75 cm

Ekran do stołu biurowego Linear System Screen Muuto - dębowy, 75 cm

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane