Lustro Rybie Oko BUŚKO Design - naturalna biel

6 800,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10-15 dni roboczych

szt.

6 800,00zł

  • Polski design
  • Handmade
  • Nieszablonowy design
  • Ekskluzywny design
  • Tkanina
  • Szkło

To nieszablonowe lustro zaprojektowane zostało przez Monikę Buśko-Kuś. Wykonano je z grubej bawełnianej liny w kolorze naturalnej bieli, która koncentrycznie skupia się wokół tafli lustra. Je także wykonano w niespotykanej technice rybiego oka, która zakrzywia perspektywę, deformuje odbijający się obraz, jednocześnie przykuwając uwagę i stanowiąc o wyjątkowych walorach dekoracyjnych lustra. Detale łączące liny dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej subtelnie nawiązują do wybarwienia lustra. To produkt dla koneserów zabawy formą i funkcją we wnętrzu.

Projekty BUŚKO Design inspirowane są naturą, powtarzalnością motywów i form, ogranicznymi kształtami tak charakterystycznymi dla świata przyrody. Ich ostateczny wygląd jest zawsze grą minimalizmu i ponadprzeciętnej dekoracyjności.

Producent: BUŚKO Design

Projekt: Monika Buśko-Kuś

Wymiary: średnica całkowita 120 cm, średnica tafli lustra 40 cm, 

Materiały: lina bawełniana, szkło, płyta mdf malowana farbą kredową

Kolor: naturalna biel / złamana biel

Waga lustra: ok. 39 kg

Do zestawu nie są dołączone wkęty i haki. Zwróć uwagę, że w zależności od materiałów, z których wykonana jest Twoja ściana, mogą być potrzebne odpowiednie wkręty i haki.

Uwaga: lustro może być także wykonane z liny w kolorze czarnym, a tafla lustra może być płaska bez efektu rybiego oka. Skontaktuj się ze sklepem Pufa Design w celu uzyskania większej ilości szczegółów: sklep@pufadesign.pl, T: +48 884 68 78 88

Napisz swoją recenzję

Lustro Rybie Oko BUŚKO Design - naturalna biel

Lustro Rybie Oko BUŚKO Design - naturalna biel

Napisz swoją recenzję