Plafon ALBA Dim Nordlux Design For The People - biały

659,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10-15 dni roboczych

szt.

659,00zł

  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Metal

ALBA Dim to nowoczesna lampa sufitowa ze stałym panelem LED o mocy 12 W z możliwością ściemniania. Obrotowe i eleganckie mosiężne połączenie pozwala skierować światło tam, gdzie jest ono potrzebne. Całość jest spójna, estetyczna i wyjątkowo funkcjonalna.

Bønnelycke MDD to duńska multidyscyplinarna firma projektowa z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Została założona w 1988 r. przez Henrika Bønnelycke. Kierowany niewzruszonym pragnieniem i chęcią konstruktywnej i innowacyjnej pracy, Bønnelycke rozpoczął swoją karierę projektami lamp, mebli i dekoracji wnętrz. Szybko stał się znany jako niekonwencjonalny architekt bez kaprysów i fanaberii. „To może być zabawne” i „Oczywiście, że można to zrobić” - to często używane w jego firmie frazy.

Bønnelycke MDD: „Jesteśmy perfekcjonistami z profesjonalną ciekawością. Zapewniamy szeroki zakres prac projektowych, obejmujących architekturę i projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i produktów do zadań komunikacyjnych, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych.”

Producent: Nordlux Design For The People

Projekt: Bønnelycke MDD

Materiał: metal, tworzywo sztuczne

Kolor: biały

Wymiary: średnica 30 cm

Źródło światła: zintegrowany i niewymienny 12W moduł LED z możliwością ściemniania niezależnym ściemniaczem, żywotność 20000 godzin, 610 lumenów, temp. barwowa 3000K, klasa energetyczna A

Napięcie: 230V

Stopień ochrony IP: IP20

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Plafon ALBA Dim Nordlux Design For The People - biały

Plafon ALBA Dim Nordlux Design For The People - biały

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: