Lista produktów producenta: Nordlux Design For The People DFTP

Lampy Nordlux Design For The People


Design For The People to wywodząca się z Danii marka stworzona przez rozpoznawalnego producenta Nordlux. Oświetlenie DFTP Nordlux stworzono z myślą o wymagających, świadomych wzornictwa klientach, którzy oczekują od niego pięknego wyglądu za rozsądną cenę. DFTP Nordlux dzięki współpracy z grupą doskonałych projektantów oferuje świetne lampy w skandynawskim stylu, których jakość jest gwarancją długiego użytkowania. Ciągłe poszukiwania nowych rozwiązań i nowinek technicznych sprawiają, że lampy Nordlux Design For The People podążają trendami i zaskakują innowacyjnością.


Skandynawskie lampy dla domu, czyli Design For The People by Nordlux


Oferta DFTP Nordlux idealnie wpisuje się we współczesne trendy wzornicze oferując szeroką gamę lamp wiszących, stojących i ściennych. Projektanci ciekawie łączą formy i materiały uzyskując ciekawe kolekcje oświetlenia - pozwalając na dogodny wybór spośród wielu modnych kształtów, odpowiednich wielkości czy oczekiwanych zastosowań. To zrozumienie potrzeb użytkowników sprawia, że niemal każdy wybierze dla siebie coś z oferty DFTP. Miłośnicy skandynawskiej prostoty będą zaskoczeni jak wiele praktycznych funkcji kryją w sobie niektóre kolekcje lamp.


DFTP Nordlux - dla architektów i projektów wnętrz użytkowych


Oświetlenie Design For The People Nordlux to wymarzone produkty do pracy dla architektów i projektantów wnętrz użyteczności publicznej. Marka zapewnia do pracy świetną bibliotekę plików 3D, a w warstwie użytkowej doskonałe produkty nie rujnujące budżetu inwestora. Projektując z wykorzystaniem produktów Nordlux zyskujemy pewność, że ostateczny efekt będzie świeży, nowoczesny i trwały, a klient zadowolony i spokojny o jego użyteczność. Projektanci DFTP Nordlux zadbali o to, aby wiele ich produktów wyposażyć w niezwykle praktyczne funkcje - możliwość ściemniania lamp, możliwość ładowania lamp przenośnych czy gniazda USB umożliwiające podłączenie do ładowania urządzeń mobilnych. To właśnie nowoczesne wzornictwo w wydaniu Nordlux.


Marka Design For The People Nordlux jest już dostępna w ofercie sklepu Pufa Design. Już wkrótce produkty pojawią się na naszej stronie. Jeśli jednak chcesz kupić produkty DFTP już teraz, skontaktuj się z nami: sklep@pufadesign.pl / +48 884 68 78 88