Kinkiet Tippy Nordlux Design For The People - biały

471,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

471,00zł

  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Metal

Szczegóły potrafią mieć ogromne znaczenie przy tworzeniu projektu i budowaniu jego charakteru. Wybór odpowiedniego łuku czy proporcje pomiędzy obwodem a długością klosza, te cechy składają się na ostateczny wygląd lampy, tworzą ją i ożywiają. Tak właśnie jest w przypadku Tippy, małej, pełnej radosnej kreatywności lampy, zaprojektowanej przez studio Bønnelycke MDD. Uzyskano świetną jakość. Inspiracją do stworzenia Tippy był naparstek. Powstał jednorodny, prosty i funkcjonalny projekt. Wyjątkowość tej lampy jest podkreślona przez piękne wykończenie, kontrasty, zintegrowany z uchwytem ściennym, elegancko wyglądający przełącznik włączania i wyłączania oraz ściemniacz.

Bønnelycke MDD to duńska multidyscyplinarna firma projektowa z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Została założona w 1988 r. przez Henrika Bønnelycke. Kierowany niewzruszonym pragnieniem i chęcią konstruktywnej i innowacyjnej pracy, Bønnelycke rozpoczął swoją karierę projektami lamp, mebli i dekoracji wnętrz. Szybko stał się znany jako niekonwencjonalny architekt bez kaprysów i fanaberii. „To może być zabawne” i „Oczywiście, że można to zrobić” - to często używane w jego firmie frazy.

Bønnelycke MDD: „Jesteśmy perfekcjonistami z profesjonalną ciekawością. Zapewniamy szeroki zakres prac projektowych, obejmujących architekturę i projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i produktów do zadań komunikacyjnych, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych.”

Producent: Nordlux Design For The People

Projekt: Bønnelycke MDD

Materiał: metal

Kolor: biały

Wymiary: średnica klosza 9,6 cm, wysokość 19,4 cm, głębokość 22,5 cm, średnica podstawy mocowanej do ściany 10 cm

Długość kabla: 180 cm

Źródło światła: E27, maks. 15W (brak w zestawie)

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Kinkiet Tippy Nordlux Design For The People - biały

Kinkiet Tippy Nordlux Design For The People - biały

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane