Jeżeli jesteś architektem lub architektem wnętrz – osobą, która tak jak my próbuje zmieniać świat na piękniejszy, zapraszamy Cię do współpracy!


Zadowolony inwestor

Pufa Design działa na rynku nieprzerwanie od 2010 roku i przez ten czas wypracowała nowoczesne, elastyczne i wygodne płaszczyzny współdziałania z profesjonalistami. Uczestnicząc w targach, śledząc trendy, współpracując z polskimi i zagranicznymi brandami, dowiadujemy się, co jest poszukiwane, lubiane, modne; co możemy zaproponować Tobie, a Ty – swojemu klientowi. Niezależnie od tego, czy pracujesz samodzielnie, czy współtworzysz większe biuro projektowe, w ofercie Pufy na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Oryginalny wybór

Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów. Oferujemy ponad 40 marek w dużym przedziale cenowym: od marek premium po tańsze, zawsze jednak oryginalne, najwyższej próby, sygnowane przez świetnych projektantów. Jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami na Polskę takich marek jak: Umage, Dreizehngrad, Pappelina, Grupa Products, Fameg. Proponujemy też dzieła młodych polskich projektantów. Wybieramy produkty, które sprawdzą się w różnych aranżacjach, wnętrzach, trafią w gusta różnych odbiorców. Trzymamy się przy tym jednej zasady: promujemy wyłącznie DOBRE wzornictwo.

Korzyści

• Zapewniamy profesjonalne doradztwo, a gdy podejmiesz już decyzję o zakupie – atrakcyjne rabaty.

• Jesteśmy przygotowani do współdziałania z profesjonalistami: dysponujemy bazą plików 3D, zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, drukowanymi katalogami, kartami technicznymi, wzornikami (tkanin, wybarwień drewna – wybranych marek).

• Wiele produktów z naszej oferty jesteśmy w stanie dostarczyć Ci w ciągu 24 godzin.

• O naszych klientach nie zapominamy także wtedy, gdy opuszczą już nasz sklep, zapewniając im pełną obsługę posprzedażową.

• Tym zaś, którzy zdecydują się na współpracę z nami przy większych projektach, proponujemy wsparcie marketingowe: rzetelne, starannie przygotowane informacje na FB, Instagramie, w prasie, na portalach, blogu oraz inne formy promocji, które wspólnie wybierzemy.

Dołącz do nas!

Jesteśmy dumni, że zaufały nam już tak znakomite biura projektowe jak: AHOR Anita Horowska, BUŚKO Monika Buśko-Kuś, Decoroom, DESIGN BOX Joanna Bardecka, Jagody Studio, Kultura Projektowania, R19, MARRO. Pufa Design ma też udział produktowy w dużych przedsięwzięciach innych firm. Można powiedzieć, że nasza opieka jest kompleksowa. Robimy to, bo zależy nam na naszym Kliencie. Zależy nam na Tobie. Kołobrzeski Showroom Pufa Design powstał z myślą o architektach. Zapraszamy – porozmawiaj z nami o dizajnie lub umów się na spotkanie z Anetą i Mateuszem, osobami dedykowanymi do kontaktu z architektami i projektantami.

Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego projektu.


Daj znam znać

 

Aneta Siemieniuk & Mateusz Skrzyński

E: sklep@pufadesign.pl
T: +48 884 68 78 88