Lista produktów producenta: FAMEG

FAMEG to polska marka o ponad 130-letniej tradycji w produkcji mebli giętych. Przez lata doświadczeń radomski producent zyskał uznanie klientów na całym świecie dostarczając krzesła do wnętrz prywatnych oraz restauracji, kawiarni, biur i hoteli. Z biegiem lat oferta marki FAMEG poszerzała się o nowoczesne modele krzeseł, które wychodzą naprzeciw aktualnym trendom i oczekiwaniom. Od 2013 roku widać zdecydowane odświeżenie wizerunku firmy, nawiązanie efektywnych kontaktów z młodymi projektantami i pojawienie się w ofercie wielu ciekawych kolekcji, które zdobywają uznanie na wielu targach wnętrzarskich. Dzisiejszy FAMEG to nie tylko krzesła gięte, lecz również krzesła tapicerowane, fotele, stoły oraz sofy. 


Pufa Design jest reprezentantem marki FAMEG oferując jej produkty zarówno klientom indywidualnym, jak również architektom oraz firmom kontraktowym. Obsługujemy również projekty wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej - biur, hoteli, kawiarni i restauracji, sal konferencyjnych itp.


Zapraszamy do kontaktu: sklep@pufadesign.pl / T: +48 884 68 78 88 oraz odwiedzin naszego showroomu w Kołobrzegu.Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.