Lista produktów producenta: Miloni

Miloni to założona w Polsce, rodzinna firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości stołów, które tworzone są głównie na indywidualne zamówienia klientów. Oferta tego niezwykłego producenta obejmuje przede wszystkim meble wyprodukowane z wysokojakościowego, litego drewna. Stoły sygnowane logiem Miloni, posiadają – zależnie od wybranego modelu – określone funkcje, a także występują w wielu różnych rozmiarach. Od mebli okrągłych o minimalistycznym designie, po prostokątne, solidne konstrukcje z możliwością rozkładania. Doskonałe rzemiosło, dopracowane detale, pięknie dobrane usłojenie – to coś, co zdecydowanie wyróżnia Miloni na tle innych marek.


Miloni – stoły z litego dębowego drewna


Drewniane stoły Miloni, doskonale sprawdzą się jako funkcjonalna ozdoba dla wnętrz nowoczesnych, klasycznych, loftowych, czy też stylizowanych w stylu skandynawskim. Wykorzystany do produkcji mebli surowiec o wyjątkowej strukturze i w naturalnej kolorystyce, podkreśli walory każdej przestrzeni, nadając aranżacji luksusowego charakteru. Swoje praktyczne zastosowanie, stoły drewniane Miloni znajdą szczególności w przestrzeni jadalnej, kuchni, biurze. Z powodzeniem również, stoły dębowe tego niezwykłego producenta mogą być użytkowane w restauracjach lub kawiarniach. Ponieważ proponowane meble występują w wielu rodzajach zabarwienia, z klienci z łatwością są w stanie dobrać interesujący ich model stołu, zgodny z ich indywidualnymi potrzebami.


Jak złożyć indywidualne zamówienie


Dostępne wśród naszej oferty stoły Miloni, wykonywane są na specjalne zamówienia klientów. Dlatego też, jeśli są Państwo zainteresowani zakupem mebli sygnowanych logiem tego producenta, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z obsługą naszego sklepu (drogą telefoniczną lub mailową) lub też do odwiedzin naszego showroomu, zlokalizowanego na terenie Kołobrzegu. Nasza profesjonalna obsługa klienta z przyjemnością odpowie na wszelkie zapytania oraz wątpliwości.