Stół DECO MILONI - wybarwienie pure

-12%

4 500,00zł

Obniżka ceny!

3 960,00zł

Szczegółowy opis produktu

na indywidualne zamówienie - ok. 7 - 8 tygodni

szt.

3 960,00zł

  • Polski design
  • Minimalistyczny
  • Ekskluzywny design
  • Nowoczesny
  • Klasyka designu
  • Drewno, tworzywa naturalne

DECO to połączenie prostej w formie oskrzyni i blatu z ozdobnie toczonymi nogami. Takie zestawienie dodaje stołowi elegancji, podkreślając jednocześnie jego niepowtarzalną estetykę. Całość wykonana jest bardzo starannie, każdy detal został dopracowany do perfekcji. Stół posiada funkcję rozkładania bez dzielenia blatu w połowie. Takie rozwiązanie poprawia funkcjonalność i wygląd stołu. 

Deco to w 100% stół drewniany, który może być w całości wykończony naturalnymi olejowoskami lub z nogami i oskrzynią malowaną białą farbą akrylową. 

Produkt dostępny w 6 rozmiarach.

Producent: MILONI

Materiał blatu: 100% drewno, klejone warstwowo, bez łączeń na długości blatu 

Materiał nóg: klejonka dębowa z lameli litych (w przypadku nóg w innym kolorze niż blat - materiałem jest drewno bukowe malowane farbą poliuretanową)

Wykończenie blatu i nóg: oleje i woski posiadające atest dopuszczający powierzchnie nimi wykończone do kontaktu z żywnością (wg EN1186 - 11/14) lub do stosowania przy produkcji zabawek dziecięcych (wg EN 71-3); w przypadku nóg w innym kolorze niż blat (materiałem jest drewno bukowe)- wykończenie farbą poliuretanową

Kolor wykończenia mebla: pure

Rozmiar blatu: 160 x 80 cm180 x 90 cm, 180 - 265 x 90 cm (wersja rozkładana), 200 - 285 x 90 cm (wersja rozkładana), 200 x 90 cm (do wyboru)

Wysokość stołu: 76 cm

Dodatkowo: jeśli zainteresowany jesteś wersją stołu z nogami i oskrzynią malowaną na kolor RAL lub białą farbą akrylową, bądź niestandardowymi wymiarami stołu zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88

Uwaga: mebel na indywidualne zamówienie - brak możliwości zwrotu.

Wideo instrukcja rozkładania stołu: kliknij


Napisz swoją recenzję

Stół DECO MILONI - wybarwienie pure

Stół DECO MILONI - wybarwienie pure

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane