Tablica korkowa Story Pinboard Muuto - naturalny korek

235,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 15 dni roboczych

szt.

235,00zł

  • Minimalistyczny
  • Dla dzieci
  • Styl skandynawski
  • Eko
  • Drewno, tworzywa naturalne

Zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzane szwajcarskie studio Big-Game, tablica korkowa Story zapewnia prostą funkcjonalność, rzetelność wykonania i ciepły wyraz, co ma ogromne znaczenie podczas pracy w domu i w biurze. Dzięki prostej, delikatnej formie i korpusowi wykonanemu z korka, Story wprowadza przyjazny nastrój i idealnie pasuje do każdego wnętrza: do biura, pokoju dziecięcego czy domowego gabinetu. Dzięki korkowej powierzchni, do której można przypinać różne podręczne przedmioty oraz małej kieszeni na długopisy i inne materiały biurowe, tablica Story pozwala użytkownikowi na kreatywność i zawsze służy pomocą.

Tablica została wykonana w 100% z korka pozyskiwanego z odnawialnej kory dębu korkowego, co oznacza, że produkt nadaje się w całości do recyklingu. Lasy dębu korkowego występują w krajach śródziemnomorskich, w których są ważnym elementem środowiskowym, społecznym i gospodarczym. Produkcja dębu korkowego wspiera wrażliwy ekosystem, zachowując bioróżnorodność otoczenia.

Big-Game o projekcie: „Pielęgnowaliśmy wspomnienia z dzieciństwa, kiedy to tablica korkowa była magiczną powierzchnią, do której można było przypinać zdjęcia, pamiątki czy liście i na której można było tworzyć swój własny mały wszechświat, przestawiając i zmieniając obiekty w celu odzwierciedlenia swojego nastroju i zaaranżowania nowej atmosfery. Podczas projektowania tablicy chodziło o przełożenie tych emocji na nową perspektywę poprzez ciepło korka połączone z nowoczesnym, ale ponadczasowym wyrazem.

O projektantach:

Studio projektowe Big-Game zostało założone w 2004 r. w Lozannie w Szwajcarii przez Augustina Scotta de Martinville, Elrica Petit i Grégoire’a Jeanmonod. Big-Game określa swoją pracę jako prostą, funkcjonalną i optymistyczną. Projektanci otrzymali wiele nagród, w tym Wallpaper Design Award, Swiss Design Award, iF Design Award i wiele innych. Projekty Big-Game są częścią kolekcji Muzeum Designu w Zurychu, Muzeum Grand-Hornu w Belgii, Centrum Pompidou w Paryżu i MoMA w Nowym Jorku.

Producent: Muuto

Projekt: Big-Game

Kolor: naturalny korek

Wymiary: głębokość 9 cm, wysokość 21,7 cm, szerokość 28,5 cm

Materiał: korek pozyskiwany z odnawialnej kory dębu korkowego

Napisz swoją recenzję

Tablica korkowa Story Pinboard Muuto - naturalny korek

Tablica korkowa Story Pinboard Muuto - naturalny korek

Napisz swoją recenzję