Kinkiet Ava Nordlux - czarny, na zewnątrz

539,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

539,00zł

  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Do ogrodu / na taras
  • Metal
  • Tworzywa sztuczne

Nowoczesna Ava od Nordlux jest wielofunkcyjną lampą, którą montujemy w suficie lub na ścianie. Zintegrowane oświetlenie LED można ustawić tak, aby włączało się o zmroku bądź po wykryciu ruchu (wymagany czujnik Nordlux Smart Sensor).  Ava posiada moduł Bluetooth i należy do grupy lamp Nordlux, którymi można sterować z telefonu za pomocą komend głosowych bądź czujnika Nordlux Smart Sensor. Ponadto dołączona jest opcjonalna zaślepka, dzięki której można samodzielnie określić moc świetlną i sposób rozchodzenia się światła.

Lampa posiada duży potencjał aranżacyjny. Minimalistyczny kształt i barwa świadczą o uniwersalności projektu. Z powodzeniem można ją stosować zarówno wewnątrz domu, jaki i na zewnątrz np. na tarasie, balkonie, w ogrodzie bądź przy podjeździe czy drzwiach wejściowych. Ava w zestawieniu z czujnikiem Nordlux Smart Sensor i aplikacją Nordlux Smart Light jest wyjątkowa.  Przeniesie nas na wyższy poziom komfortu. Mamy możliwość spersonalizowania jej działania w niespotykanym zakresie, oszczędzając czas oraz wydatki.

Zautomatyzuj swoje światła- czujnik Nordlux Smart Sensor (osobny produkt)

Zapewnij sobie bezpieczne poruszanie się w nocy lub zredukuj codzienną rutynę do minimum. Czujnik Nordlux Smart włącza pierścień zewnętrzny lampy podczas pojawienia się ciemności, a pełne światło podczas zarejestrowania ruchu. Może to zmniejszyć wydatki na energię, ponieważ światła włączają się tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. Czujnik jest całkowicie bezprzewodowy- zasilany wymiennymi bateriami, które starczają na rok użytkowania. Można go łatwo powiesić w dowolnym miejscu.

Producent: Nordlux

Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne

Kolor: czarny

Wymiary: szerokość 20 cm, projekcja 6,7 cm, wysokość 20 cm

Źródło światła: zintegrowany, niewymienny moduł LED- 9,5W, 600 lumenów, temperatura barwowa 2700K, żywotność ok. 30000 godzin, klasa energetyczna A

Stopień ochrony IP: IP54

Uwaga: kompatybilna  z czujnikiem Nordlux Smart Sensor i aplikacją Nordlux Smart Light - jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88 

System inteligentnego sterowania oświetleniem Nordlux Smart:


Pobierz

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Kinkiet Ava Nordlux - czarny, na zewnątrz

Kinkiet Ava Nordlux - czarny, na zewnątrz

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane