Lista produktów producenta: Paged Collection

Meble Paged Collection obejmują kilka kolekcji produktów o różnej stylistyce i formie. Stoliki kawowe, fotele i krzesła Paged Collection to doskonały wybór dla wymagających klientów.


Nowa marka Paged Collection zadebiutowała na mediolańskich targach w roku 2014. Meble marki Paged Collection cechuje wzornicza różnorodność. Sześć pierwszych rodzin mebli (K2, Lubi, Tolo, Evo, Sen i Dub) oraz nowy wizerunek firmy spotkały się z doskonałym przyjęciem architektów i przedstawicieli branży meblarskiej. Meble Paged Collection łączą wieloletnią tradycję w produkcji mebli drewnianych Paged oraz innowacyjną myśl projektową designerów młodego pokolenia.


Znakomitą większość modeli stanowią kolekcje zaprojektowane przez przez Tomka Rygalika, dyrektora kreatywnego Paged, który konsekwentnie rozwija współpracę firmy z projektantami młodego pokolenia: Nikodemem Szpunarem czy Janem Lewczukiem.


Głównym przeznaczeniem mebli Paged Collection jest rynek kontraktowy, jednak są one dostępne również w ofercie Pufa Design. Wszystkie kolekcje cechuje współczesne wzornictwo, które bazuje na tradycyjnych technikach rzemieślniczych, którymi dysponują fabryki Paged. Elementy giętego drewna czy profilowanej sklejki stanowią dziś swoistą wizytówkę marki doskonale znanej zarówno w kraju jak i za granicą. Meble Paged Collection dzięki swojej wzorniczej różnorodności, doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu i stylu jego aranżacji. Ponadto cechuje je wysoka trwałość konstrukcyjna i wykończeniowa, co czyni meble niezwykle funkcjonalnymi i odpornymi na codzienne użytkowanie.


Paged Collection i Paged – krzesła, meble i wiele więcej


W poniższej kategorii sklepu Pufa Design dostępne są meble Paged Collection i Paged. Krzesła doskonale pasują do wnętrz w stylu skandynawskim i nie tylko. Sprawdzą się w każdym nowoczesnym wystroju. Wszystkie dostępne modele wyróżniają się niebanalną, modną linią. Paged Krzesła to kilka odrębnych kolekcji. Każda z nich jest niepowtarzalna i inna pod względem designu. Wszystkie łączy wysoka jakość i minimalistyczny styl charakterystyczny dla Paged. Krzesła i hokery tego producenta są ponadto ergonomiczne i bardzo komfortowe.


Pufa Design jest dystrybutorem marki Paged Collection i Paged w województwie zachodniopomorskim. Zapraszamy do odwiedzin naszego showroomu w Kołobrzegu, w którym pomożemy Wam dobrać krzesła, fotele i stoliki Paged Collection.