Komoda 2-drzwiowa Treasures UMAGE - czarny dąb / plecionka wiedeńska

4 595,00zł

Szczegółowy opis produktu

ponownie dostępny od 02.02.2021

szt.

4 595,00zł

  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Ekskluzywny design
  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Drewno, tworzywa naturalne

Treasures to druga (obok Audacious) kolekcja komód marki UMAGE. Komody Treasures zaprojektowano tak, aby dawało możliwość dopasowania ostatecznego wyglądu do oczekiwań użytkownika oraz stylu wnętrza. Wykonano je z fornirowanego drewna dębowego, a zaokrąglone boki komody dają właśnie tę możliwość personalizacji. Konfigurowalne boki szafki otwierają się jak skrzydła, które w elegancki sposób przechowują i eksponują np. butelki z likierem lub książki. Przestrzeń w środku komody schowana za 2 lub 3 drzwiami (w zależności od wybranego modelu). Wyposażono w jedną półkę z możliwością regulacji wysokości, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do przechowywania np. ceramiki i porcelany. 

Projektant kolekcji Treasures, Jonas Søndergaard, tak mówi o tym produkcie: „Dlaczego komody miałyby być tradycyjnym kwadratowym pudełkiem? Treasures™ rzuca wyzwanie tradycjom, oferując niekonwencjonalny element, zmiękczając projekt, dodając konfigurowalne skrzydła wykonane z plecionki wiedeńskiej, tkaniny lub eko-skóry. Dodałem te wyjątkowe wrażenia dotykowe, która konfrontują się z klasycznym projektem komód."

Komody Treasures dostępne są w dwóch rozmiarach 2- i 3-drzwiowych, zarówno w kolorze naturalnego, jak i ciemnego
dębu. Boki szafki można personalizować wybierając wykończenie z plecionki wiedeńskiej, tkaniny lub eko-skóry, dzięki czemu ich wygląd jest elastyczny, odzwierciedlający Twój osobisty styl.

Komoda 2-drzwiowa czarny dąb / plecionka wiedeńska posiada 2 główne szafki z drzwiami i regulowaną półką wewnątrz, a także 2 boczne skrzydła wykończone charakterystyczną plecionką wiedeńską. W tej wersji drewno ma kolor czarny.

Zobacz pełną kolekcję komód Treasures: kliknij

Ideą marki UMAGE jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Komoda przeznaczona jest do własnego montażu. Co więcej, otwierane panele boczne możesz w każdej chwili dokupić osobno i sprezentować sobie oraz komodzie efektowną metamorfozę!

Producent: UMAGE

Projekt: Jonas Søndergaard, 2019

Materiał: lity dąb, płyta wiórowa i stal, rattan

Kolor konstrukcji drewnianej: czarny dąb

Kolor obicia boków: naturalny rattan (plecionka wiedeńska).

Wymiary: szerokość 109 cm, wysokość 75 cm,  głębokość 43 cm

Napisz swoją recenzję

Komoda 2-drzwiowa Treasures UMAGE - czarny dąb / plecionka wiedeńska

Komoda 2-drzwiowa Treasures UMAGE - czarny dąb / plecionka wiedeńska

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane