Pled Ample Muuto - ciemnoszary

1 718,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 15 dni roboczych

szt.

1 718,00zł

  • Ekskluzywny design
  • Nowoczesny
  • Handmade
  • Eko
  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Wełna

Pled Ample to jeden ze wspaniałych projektów Aiayu. Daje on dużo komfortu. Jest dość ciężki (1,5 kg), więc można się nim mocno otulić i poczuć jego wyjątkową miękkość. Został wykonany z najwyższej jakości wełny z lamy. Włókna są bardzo delikatne w dotyku i bardzo miękkie oraz naturalnie kontrolują temperaturę, dlatego też Ample daje wiele ciepła zimą, a latem ochładza. Jest niezastąpionym elementem każdego domu. 

Wełna, z której powstał została pozyskana w Boliwii w sposób zrównoważony, przyjazny środowisku. Fabryka oczyszcza 100 % wody wykorzystywanej do produkcji i ponownie wykorzystuje 75 %. Fabryka posiada również certyfikat WRAP, który świadczy o produkcji w bezpiecznym, legalnym, humanitarnym oraz etycznym miejscu.

Aiayu to przyjazna środowisku kopenhaska marka, która swoją działalność opiera na przekonaniu, że pochodzenie produktu, jego odnawialny, zrównoważony charakter, wpływ na środowisko są tak samo ważne jak jego walory estetyczne. Aiayu tworzy ponadczasowe projekty, które wykorzystuje się w życiu codziennym.

Pielęgnacja i czyszczenie: Ample został wykonany z najwyższej jakości wełny z lamy – z samooczyszczających się włókien, które wymagają mniej czyszczenia niż inne materiały. Wstępnie należy wywietrzyć pled, a jeśli zaistnieje potrzeba prania, należy wyprać go ręcznie w 30 ̊C z użyciem wysokiej jakości mydła. Wcześniej zaleca się moczyć pled w wodzie przez 10 do 15 minut, a potem wyprać (j.w.). Należy unikać skręcania i wyciskania wody. Produkt pozostawić do wyschnięcia na płasko.

Producent: Muuto

Projekt: Aiayu

Materiał: najwyższej jakości wełna z lam

Kolor: ciemnoszary

Wymiary: 160 cm x  130 cm

Napisz swoją recenzję

Pled Ample Muuto - ciemnoszary

Pled Ample Muuto - ciemnoszary

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane