Obraz ROCK HANDS ONWALL - wielokolorowy, 50x70cm

137,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle 5-7 dni roboczych

szt.

137,00zł

  • Polski design
  • Nieszablonowy design
  • Nowoczesny
  • Tkanina
  • Drewno, tworzywa naturalne

ONWALL to szczecińska marka projektująca i drukująca tapety, obrazy, naklejki ścienne oraz plakaty. Ich grafiki, ilustracje, elementy typografii przenoszone są na materiały najwyższej jakości. Swoje produkty tworzą we współpracy z artystami, są unikalne i nadają wnętrzom pozytywną atmosferę.

Grafiki drukowane na płótnie mogą stanowić wspaniałe podkreślenie charakteru wnętrza, stać się najistotniejszym elementem wystroju, dawać pewien przekaz bądź po prostu pięknie zdobić przestrzeń. ROCK HANDS to oryginalny i charakterystyczny motyw. Grafika zachowana jest w bardzo indywidualnym stylu Tiny Siudy. Artystka przedstawia wynurzającą się z głębi rękę, utrzymującą na małym palcu kolorowe kamyki. Obraz pobudza wyobraźnię i pozwala na różnorodną interpretację dzieła. To bardzo ciekawa praca.

Marka ONWALL w swojej produkcji używa tuszy lateksowych, które pozwalają na ekologiczny, bezzapachowy druk, bezpieczny dla środowiska. Tapety i grafiki ONWALL charakteryzuje wierne odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast, nasycenie barw oraz trwałość.

Obrazy ONWALL drukowane są na wysokiej jakości płótnie (100% bawełna) i naciągane na sosnowe krosna. Krawędzie boczne canvasów również zadrukowane są motywem grafiki, dlatego do ich zawieszenia nie jest konieczna rama.

Produkt dostępny w 4 rozmiarach.

Producent: ONWALL

Kolekcja: SKETCH 

Projekt: Tina Siuda 

Kolor: grafika różnobarwna

Rozmiar: 50 cm x 70 cm 

Materiał: płótno bawełniane o gramaturze 360 g / m2

Napisz swoją recenzję

Obraz ROCK HANDS ONWALL - wielokolorowy, 50x70cm

Obraz ROCK HANDS ONWALL - wielokolorowy, 50x70cm

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: