Lista produktów producenta: TON

Meble TON powstają z miłości do pięknych i funkcjonalnych przedmiotów już od 1861 roku. To właśnie w tym czasie w Bystricy pod Hostynem powstała najstarsza na świecie fabryka mebli giętych - założona przez Michaela Thoneta. Dziś marka TON to nie tylko "gięte" klasyki tak dobrze znane i niezmiennie wysoce cenione za kunszt rzemieślniczy. To także mnogość nowych kolekcji produktów: krzeseł, foteli, stołów. To doskonałe połączenie unikatowych i nowoczesnych technologii, świeżej myśli projektowej, a także wyjątkowej funkcjonalności w jeden spójny projet TON Design.


Krzesła i stoły TON są wyjątkową kombinacją wysokiej jakości, nowoczesnych kształtów, tradycyjnego rozumienia drewna oraz wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez pokolenia, dzięki czemu mogą powstawać ponadczasowe wzory i formy znajdujące swoje zastosowanie w każdym wnętrzu i współgrające z rożnymi stylami aranżacyjnymi.


Wiodące i nagradzane kolekcje: TON Merano, TON Ironica, TON Leaf, TON Era, TON Split, TON Malmo, TON One, TON 002, TON Kontor i wiele innych.


Pobierz katalog produktów TON 2016-2017: kliknij


Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem mebli TON zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego showroomu w Kołobrzegu. Poznaj wyjątkowy TON design!