Lista produktów producenta: TON

Meble TON powstają z miłości do pięknych i funkcjonalnych przedmiotów już od 1861 roku. To właśnie w tym czasie w Bystricy pod Hostynem powstała najstarsza na świecie fabryka mebli giętych - założona przez Michaela Thoneta. Dziś marka TON to nie tylko "gięte" klasyki tak dobrze znane i niezmiennie wysoce cenione za kunszt rzemieślniczy. To także mnogość nowych kolekcji produktów: krzeseł, foteli, stołów. To doskonałe połączenie unikatowych i nowoczesnych technologii, świeżej myśli projektowej, a także wyjątkowej funkcjonalności w jeden spójny projet TON Design.


Krzesła i stoły TON są wyjątkową kombinacją wysokiej jakości, nowoczesnych kształtów, tradycyjnego rozumienia drewna oraz wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez pokolenia, dzięki czemu mogą powstawać ponadczasowe wzory i formy znajdujące swoje zastosowanie w każdym wnętrzu i współgrające z rożnymi stylami aranżacyjnymi.


Meble gięte TON Design


Meble z giętego drewna to nie tylko unikatowy design, ale również wysoka wytrzymałość. Dzięki specjalnie opracowanym konstrukcjom krzesła, fotele i hokery gięte z oferty TON Design są stabilne oraz solidne. Szukając wyposażenia na lata warto zwrócić uwagę na monolityczną formę, która wyróżnia projekty marki TON. Meble gięte są ergonomiczne oraz tworzone z myślą o komforcie codziennego użytkowania. Dzięki wykorzystaniu opływowych kształtów oraz bogatych inspiracji przy projektowaniu, każdy model ma własny niepowtarzalny charakter. Kolekcja TON Design to owoc pracy najlepszych designerów. Niekonwencjonalne meble łączą prostą formę i oryginalność , tradycję oraz nowoczesność w jedno.


TON – meble najwyższej jakości


Meble gięte drewniane TON Design to połączenie najlepszych tkanin oraz naturalnego drewna. Cała kolekcja jest wyrazem kunsztu artystycznego i zamiłowania do jakości. Modele są dostępne w różnych wersjach, z wybarwieniem drewna oraz kolorem obicia do wyboru.


Wiodące i nagradzane kolekcje: TON Merano, TON Ironica, TON Leaf, TON Era, TON Split, TON Malmo, TON One, TON 002, TON Kontor i wiele innych.


Pobierz aktualne katalogi marki TON: kliknij


Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem mebli TON zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego showroomu w Kołobrzegu. Poznaj wyjątkowy TON design!