Regały, półki, biblioteczki, systemy do przechowywania Znaleziono 234 produkty

 

Sklep Pufa Design w swojej ofercie posiada szeroki wybór regałów, biblioteczek, półek i systemów do przechowywania książek lub prasy. Każdy produkt został starannie wyselekcjonowany, dzięki czemu mamy pewność, że w naszej ofercie znajdują się regały i półki najwyższej jakości, od uznanych projektantów na całym świecie.

Półka domek, regał drabina – designerskie sposoby na przechowywanie

Szukając unikatowych elementów wyposażenia wnętrz zwróć uwagę na wyjątkowe, bardzo modne produkty. Półka domek wykonana z naturalnego drewna to hit wśród rzeczy służących do przechowywania różnych drobiazgów np. kluczy. Innym, bardzo modnym produktem jest regał drabina – szeroko promowana i stosowana przez wszystkich uznanych projektantów w Polsce i na całym świecie. Poustawiane dodatki, książki czy inne produkty sprawiają, że wnętrze nabiera skandynawskiego szlifu, co wpływa korzystnie na całkowity efekt końcowy aranżacji.

Półka domek – zawieś ją tam, gdzie chcesz!

Nasza oferta jest skierowana do osób, dla których wystrój każdego wnętrza ma niebagatelne znaczenie. Jeśli lubisz piękne, ale też funkcjonalne przedmioty nie możesz obok oferowanych przez nas półek przejść obojętnie. Dzięki nietuzinkowym elementom wystroju wnętrz jak półka domek czy regał drabina, Twoje mieszkanie stanie się przytulną i miłą dla oka przestrzenią.

Półka domek daje ci mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Przede wszystkim możesz ją zawiesić w każdym pomieszczeniu. Równie dobrze sprawdzi się w przedpokoju jako półka na klucze i portfel, ale także w pokoju twojego malucha, gdzie z powodzeniem mogą na niej stać ulubione bajki pociechy. Kolejnym atutem jest fakt, że półka domek dostępna jest w trzech rozmiarach – możesz kupować je pojedynczo lub w zestawie. W naszej ofercie znajdziesz też półkę domek w trzech kolorach: białym, szarym i w kolorze surowego drewna. Tę ostatnią możesz samodzielnie pomalować i stworzyć półkę, która idealnie wpisze się wystrój wnętrza. Widzisz, ile możliwości daje ci półka domek? Pobudź swoją kreatywność i zamów ją jak najszybciej!

Nasza oferta przeznaczona jest dla miłośników designu, którzy zwracają uwagę na detale i jakość wykonania produktów. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i przeglądając dostępny asortyment, zainspiruj się nowymi sposobami na przechowywanie dekoracji, książek czy innych akcesoriów.