Lista produktów producenta: PUFF-BUFF Design

Studio Puff-Buff Design zostało założone w 2003 roku w Warszawie przez Annę Siedlecką (designerkę) i Radka Achramowicza (architekta) jako studio projektowe. Pracując z różnymi skalami i materiałami studio stworzyło obiekty i projekty przestrzenne kładące nacisk na elastyczność, transparentność, nowe technologie. W 2004 roku powstała autorska marka oświetleniowa PUFF-BUFF. Przedmiotem zainteresowania PUFF-BUFF jest lekkość, jako ważna cecha współczesnego designu oraz wykorzystanie powietrza jako materiału budulcowego. Proponują struktury wypełnione powietrzem jako alternatywę dla ciężkich, konwencjonalnych materiałów, oferującą przy tym nowe, fascynujące możliwości.


Alternatywne i zaskakujące lampy PUFF-BUFF cenione są przez ludzi świadomych estetycznie i ceniących zabawę. Marka dedykowana jest odbiorcom poszukującym unikatowych rozwiązań oświetleniowych i designu z poczuciem humoru. Nagradzane w wielu konkursach, lampy PUFF-BUFF zyskały sobie miano ikon młodego polskiego wzornictwa.


Lampy Puff-Buff w sklepie Pufa Design


W tej kategorii sklepu internetowego Pufa Design dostępne są lampy Puff- Buff pochodzące wprost z kolekcji warszawskiego studia projektowego. Poniżej dostępne są awangardowe modele opraw oświetleniowych tworzonych z prawdziwą pasją. Lampy Puff- Buff to małe dzieła sztuki użytkowej. Jako że do naszej oferty wybieramy nowoczesne designerskie dodatki do wnętrz, nie mogło zabraknąć w niej oryginalnych propozycji polskich projektantów.


Poniżej dostępne są lampy wiszące oraz lampy podłogowe, obok których nie można przejść obojętnie. Kontrowersyjne projekty przykuwają spojrzenia oraz wywołują niezwykłe wrażenie. Autorskim pomysłem studia Puff-Buff są lampy z dmuchanymi abażurami z elastycznego PCV. Kolekcja obejmuje również dekoracje świetlne z przezroczystych kulistych modułów, wykonanych w tej samej technologii – z tworzywa wypełnionego powietrzem. Projekty z tej linii są niekonwencjonalne, lekkie i bardzo ozdobne. Kojarzą się jednocześnie z kryształowymi żyrandolami w starym stylu – oraz z dmuchanymi zabawkami plażowymi. Bez wątpienia jest to niezwykłe połączenie.


Osobna kategoria inspirujących modeli Puff-Buff to lampy z rurek podświetlonych diodami LED. Wykonane z tworzyw oprawy oświetleniowe mają nieoczywiste kształty. Pobudzają wyobraźnię i hipnotyzują. Nie tylko pięknie oświetlają wnętrze, ale również stanowią bardzo odważny i nowatorski akcent dekoracyjny.


Jeśli szukasz dobrego wzornictwa, abstrakcyjnych form oraz dobrego wykonania, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w poniższej kategorii. Lampy Puff-Buff spełnią twoje oczekiwania oraz pozwolą stworzyć we wnętrzach niepowtarzalny klimat.