Lista produktów producenta: Bazar Bizar

BAZAR BIZAR zaprasza w daleką podróż na roztańczone wyspy i rajskie plaże Indonezji. Ta belgijska marka wnętrzarska, która wyrosła z życiowej pasji do podróżowania, tworzy niezwykle oryginalne projekty z przyjaznych dla środowiska materiałów, takich jak hiacynt wodny, rattan i bambus. Bogata kolekcja obejmuje tkane dywaniki, lampy, poduszki, ceramikę, krzesła i wiele innych elementów wyposażenia wnętrz w delikatnych kolorach, takich jak beż, brąz, biel, a także czerń. Starannie dobrane elementy wzornictwa, które konsekwentnie uosabiają oryginalność, jakość, innowacyjność i kunszt. Bazar Bizar przenosi ten piękny dotyk balijskiej kultury i pozwala stworzyć każdemu wnętrze w stylu boho.


Osoby stojące za Bazar Bizar to Pascale Pelsmaekers i Eddy Roothaert. Podczas gdy właścicielka Pascale zajmuje się kreatywną stroną i jest publiczną "twarzą" marki, jej mąż Eddy zajmuje się logistyką.


Podróżując po świecie, para zobaczyła już wiele miejsc, ale Indonezja była dla nich jak powrót do domu. Zakochali się w tym kraju, kulturze balijskiej, tradycyjnym rzemiośle i ludziach, nie wspominając już o klimacie boho. Tak właśnie wpadli na pomysł uruchomienia sklepu z unikalnymi meblami i oryginalnymi przedmiotami dekoracyjnymi, wykonanymi przez balijskie gospodynie domowe. Każdy przedmiot jest wyjątkowy i ma swoją własną historię do opowiedzenia.


W międzyczasie małżeństwo stworzyło własną markę, projektując i tworząc własne kolekcje luksusowych i wysokiej klasy akcentów dekoracyjnych.


Wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie w sposób zrównoważony, co więcej, jest to sposób na wspieranie lokalnej balijskiej gospodarki. Ponieważ Pascale i Eddy sami zajmują się całym procesem produkcji, zachowują nad nim kontrolę: od produkcji aż po dostawę. Zwracają szczególną uwagę na dobre warunki pracy, wysoką jakość wykończenia i gwarantują godziwe wynagrodzenie swoim pracownikom. Oznacza to, że wszystko, co oferuje "Bazar Bizar", jest zarówno ekologiczne, jak i zgodne z zasadami sprawiedliwego handlu.