Lista produktów producenta: Nurt

Maja Ganszyniec, założycielka i dyrektorka artystyczna marki Nurt, kieruje się w swoim działaniu zasadą "Po pierwsze nie szkodzić", którą z sukcesem realizuje w każdym projekcie. Z pasji do naturalnych materiałów i procesów oraz najlepszego wzornictwa stworzyła markę o wyjątkowej estetyce, dbałości o detal i poszanowania dla natury. Meble i akcesoria Nurt powstają lokalnie z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności polskich rzemieślników, lokalnych materiałów i dbałości o środowisko naturalne. Jednocześnie meble i akcesoria Nurt wyróżnia najwyższej klasy wzornictwo, które bez żadnych kompleksów staje w jednej linii z najlepszymi światowymi markami. 


Meble nurt – ukłon w stronę natury


Biuro projektowe Nurt swoje projekty opiera na naturalnych materiałach. Głównym tworzywem, z którego powstają krzesła Nurt, stoły i inne elementy wyposażania jest drewno, a przede wszystkim dąb. Nurt Home do perfekcji opanowało łączenie drewna z innymi materiałami jak skóra, polne kamienie, czeczot, mosiądz i miedź. Meble Nurt to hołd dla natury. Projektanci dbają o to, by każdy etap produkcji był jak najbardziej ekologiczny. W świecie Nurt nie ma miejsca na syntetyczne lakiery. Zamiast nich używane są lakiery oparte na wodzie, woskach i olejach. W Nurt używane są autorskie klejonki z liści fornirów i obłogów. Projektanci Nurt Home samodzielnie selekcjonują drewno w tartakach i sezonują je w fabryce. Mając świadomość tego, jak wiele uwagi przykłada się meblom Nurt na każdym etapie ich powstawania, okazuje się, że każdy stół Nurt, krzesło czy pufa staje się meblem jedynym w swoim rodzaju.


Nurt Home – ponadczasowe meble


Marka Nurt wychodzi z założenia, że najpiękniejsze meble to te, które przechodzą z pokolenia na pokolenie. Właśnie takie są meble Nurt. Najwyższa jakość materiałów i ogromna precyzja wykonania sprawiają, że krzesła Nurt, każdy stół Nurt i inne meble mogą być ozdobą domu przez wiele lat. Meble tej marki charakteryzuje ponadczasowość. Mimo zmieniających się trendów zawsze wpisują się w nowe aranżacje wnętrza.


Stół Nurt, krzesła Nurt – co oferuje Pufa Design?


Prezentujemy Państwu szeroki wybór puf w różnych wersjach kolorystycznych, które mogą stać się ozdobą niejednego salonu. Szczególnie zachęcamy do poznania oferty pięknych, drewnianych krzeseł z serii Kos oraz Sarna. W asortymencie znaleźć można także funkcjonalne akcesoria do domu jak deski do krojenia czy kule do nawadniania roślin.


Zapraszamy do kontaktu ze sklepem w przypadku zainteresowania ofertą marki Nurt: sklep@pufadesign.pl, +48 884 68 78 88


W naszym showroomie przy ul. Bałtyckiej 31/2 w Kołobrzegu posiadamy ekspozycję wybranych produktów Nurt.


Dla biur architektonicznych i projektantów przygotowaliśmy pakiet plików 3D.