Czym wyróżniają się lampy sufitowe bezprzewodowe?

Polecamy dostępne u nas lampy sufitowe bezprzewodowe. To idealne źródło światła do pomieszczeń urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym, jak i klasycznym. Lampa sufitowa bezprzewodowa to coś, co sprawdzi się w każdym domu, dlatego warto zapoznać się z naszą starannie wyselekcjonowaną ofertą. Znajdziesz w niej produkty od najlepszych producentów, zaprojektowane przez cenionych w branży designerów, którzy wiedzą, jakie rozwiązania są najbardziej poszukiwane przez klientów.

Ciekawe formy bezprzewodowych lamp sufitowych

Lampa sufitowa bezprzewodowa może przybierać różną formę. Jedną z możliwości jest uniwersalny, bo nadający się zarówno do powieszenia w domu, jak i na zewnątrz model Sponge 20 Nordlux. Jej żywotność wynosi do 5 godzin na pełnej mocy i więcej przy ściemnianiu światła, na przykład by stworzyć przytulną atmosferę. Warto wspomnieć, że przy 30% mocy czas pracy wydłuża się aż do 16 godzin, Tę minimalistyczną, ale efektowną lampę sufitową bezprzewodową możesz naładować za pomocą przewodu USB, co dodaje wygody w użytkowaniu. Sam proces trwa około 10 godzin.

Lampa bezprzewodowa Sponge 20, Nordlux

Stylowe lampy sufitowe bezprzewodowe

Jeśli szukasz stylowych lamp sufitowych bezprzewodowych, zwróć uwagę także na ich funkcjonalność. Wiele modeli umożliwia regulację natężenia światła, co nie tylko wpływa na komfort, ale też czas użytkowania. Bardzo przydatna jest także opcja zmiany kierunku, w jakim świeci żarówka. Co ciekawe, niejedna lampa sufitowa bezprzewodowa umożliwia także przeniesienie jej na zewnątrz. Tak jest na przykład w przypadku modelu Donut Bolia, którego pracę można rozpocząć i zakończyć szybkim ruchem ręki. Zauważ, że zawieszając tę lampę bezprzewodową w dowolnym miejscu, możesz według uznania kierować łunę tam, gdzie jest Ci potrzebna.

Lampa bezprzewodowa Donut, Bolia

Modne lampy sufitowe bezprzewodowe

Modne lampy sufitowe bezprzewodowe to m.in. modele minimalistyczne, ale z nutą innowacyjności. Dlatego poza prostym designem cechują się odrobiną oryginalnego zamysłu w projekcie. Jeśli należysz do fanów prostoty we wnętrzach lub chcesz nieco uspokoić przepych w stylistyce danego pomieszczenia, oparta na funkcjonalności lampa sufitowa bezprzewodowa sprawdzi się u Ciebie doskonale. Zachęcamy szczególnie do wyboru wiszących modeli z białego szkła, które odpowiednio rozproszą światło po Twoim salonie lub sypialni. Projektanci odpowiedzialni za minimalistyczne oświetlenie bezprzewodowe skupiają się przede wszystkim na tym, by było ono praktyczne. Wśród dostępnych opcji znajdziesz propozycje od Bolia, Nordlux, Spring Copenhagen i wielu innych firm cenionych w branży.

Lampa bezprzewodowa Kettle 22, Nordlux

Minimalistyczna lampa sufitowa bezprzewodowa

Minimalistyczna lampa sufitowa bezprzewodowa może być także drewniana. To oryginalne zastosowanie naturalnego materiału z pewnością uatrakcyjni wnętrze Twojego domu. Dzięki temu sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu rustykalnym i nie tylko. Drewniana lampa sufitowa bezprzewodowa to ukłon producenta w stronę natury. Nie jest to jednak jedyny przejaw nawiązania do środowiska naturalnego. Często w lampach sufitowych bezprzewodowych znajdziesz na przykład zawieszenia przypominające plecione sznurki, co również wpisuje się do stylu boho. Takie rozwiązanie zastosowała na przykład marka Bolia w projekcie inspirowanym kształtem pączka.

Lampa bezprzewodowa Donut, Bolia

Funkcjonalność, jako zaleta

Niewątpliwą zaletą naszych lamp bezprzewodowych sufitowych jest ich funkcjonalność. Dzięki niej sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu. Warto dodać, że każda lampa sufitowa bezprzewodowa, jaką oferujemy, równomiernie rozprasza światło, co sprawia, że jest ono komfortowe dla osób w pomieszczeniu. Jeśli chcesz wykończyć wystrój swojego domu, sprawdź nasz asortyment. Bez wątpienia znajdziesz w nim niejedną interesującą Cię bezprzewodową lampę sufitową.

Lampa bezprzewodowa wisząca SunLight Pendant, Eva Solo

Zobacz także:

Pufadesign

Odpowiedz


*