Balkon, taras, ogród według Muuto

Kolekcja mebli i akcesoriów zewnętrznych Muuto zaprojektowana została, aby wnieść świeże spojrzenie na nowoczesne życie na świeżym powietrzu. Łączy komfort dostępny do tej pory tylko dla mebli domowych z odpornością na warunki zewnętrzne. Zachowuje wizualną czystość i estetykę na lata. Każdy projekt kolekcji, od wygodnych siedzeń po przenośne oświetlenie, jest wykonany tak, aby był odporny na zmienną pogodę. Marka Muuto dopełnia każde otoczenie zewnętrzne, od spokojnych ogrodów i tętniących życiem patio po przytulne balkony.

Zdjęcie wyżej: kolekcja mebli ogrodowych Linear Steel Muuto

Linear Steel – trwałość, wygoda, kolor

Minimalistyczny design mebli z tej kolekcji charakteryzuje się prostymi, czystymi liniami i oszczędnym wyglądem. Wszystkie elementy serii wykonane są z wytrzymałej stali lakierowanej warstwowo, co sprawia, że są idealnym wyborem do użytku na zewnątrz przez wiele lat.

Wyżej: meble Linear Steel Muuto w różnych aranżacjach

Zarówno krzesła, fotele, stoły, jak i ławki z tej kolekcji zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności użytkowania. Ergonomiczne kształty oraz wygodne siedziska sprawiają, że meble te są idealne do relaksu na świeżym powietrzu – nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale także restauracjach czy hotelach.

Kolekcja Linear Steel oferuje szeroki wybór kolorów, który pozwala dostosować meble do indywidualnych preferencji oraz stylu aranżacji ogrodu.


Na zdjęciu: kolekcja krzeseł i foteli Fiber Outdoor Muuto

Fiber Outdoor – ogrodowe oblicze bestsellerowej kolekcji Muuto

Fiber Outdoor to seria eleganckich, funkcjonalnych i trwałych mebli stworzonych z myślą o użytkowaniu na zewnątrz, które łączą w sobie innowacyjne materiały z minimalistycznym stylem. Głównym materiałem używanym w kolekcji jest włókno kompozytowe, które jest nie tylko wytrzymałe, ale także wyjątkowo odporne. Zyskujemy tym samym meble idealne do użytku na zewnątrz przez cały rok. Siedziska Fiber Outdoor są lekkie, co ułatwia ich przenoszenie i aranżowanie w przestrzeni ogrodu, tarasu czy patio.

Proste, geometryczne kształty nadają kolekcji nowoczesny wygląd i pozwalają łatwo łączyć jej elementy i tworzyć spójne aranżacje.

Na zdjęciach wyżej: krzesła Fiber Outdoor Muuto dostępne są w wielu kolorach.

70/70 Outdoor – stół o zmiennym charakterze

Stół zewnętrzny 70/70 zyskał niezwykle prosty wyraz połączony z subtelnymi detalami. Blat wykonano z  certyfikowanego przez FSC™ mahoniu sapele. To wytrzymałe drewno o twardym, odpornym na użytkowanie na zewnątrz profilu. To także mebel zmienny, który można kształtować zgodnie z własną estetyką. Z czasem drewno straci część swojego czerwonawego blasku, ustępując miejsca szarej patynie. Aby podkreślić i zachować naturalną czerwień drewna, należy regularnie stosować olej do drewna. Nie jest to jednak konieczne.

Zdjęcia wyżej: blat stołu 70/70 Outdoor zmienia się z czasem – nieolejowany (po lewej), nowy (środek), olejowany (po prawej)


Lampa przenośna odporna na działanie wody – Ease Muuto.

Ogrodowe oświetlenie bez kabli

Piton i Ease marki Muuto to doskonałe rozwiązania do oświetlenia przestrzeni zewnętrznych. Dzięki swojej przenośnej konstrukcji (ładowanie przez USB) są łatwe do aranżacji i ustawiania na tarasie i w ogrodzie. Będą idealnym towarzyszem także podczas pikników czy spotkań na świeżym powietrzu. Ich minimalistyczne linie i wysokiej jakości materiały sprawiają, że są one nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne.

Mogą emitować światło o różnej intensywności, co pozwala stworzyć odpowiednią atmosferę na zewnątrz. Fakt, że wykonano je z wysokiej jakości materiałów sprawia, że mogą służyć przez wiele sezonów (także podczas deszczu), nie tracąc na jakości.

Morze inspiracji Pufa Design:

Pufadesign

Wazony Bolia w Pufa Design

Odpowiedz


*