Inwestycja w OUTDOOR: wyróżnij się przestrzenią zewnętrzną wśród konkurencji.

W dzisiejszych czasach, kiedy styl życia jest coraz bardziej dynamiczny, przyjemność spędzania czasu na świeżym powietrzu staje się priorytetem. Odpowiednie urządzenie zewnętrznych przestrzeni w inwestycjach takich jak hotele, restauracje, apartamenty na wynajem czy inwestycje deweloperskie jest kluczowe. Jednym z istotnych elementów, które wpływają na atrakcyjność i komfort takich miejsc są meble, lampy i akcesoria zewnętrzne.

Ich odpowiedni dobór znacząco zwiększa atrakcyjność inwestycji w oczach potencjalnych klientów. Mądra inwestycja zoptymalizuje także budżet – zarówno pod kątem wstępnego wkładu, jak i zwrotu, dzięki jakości i trwałości wybranych produktów.

Powyżej: meble ogrodowe marki Normann Copenhagen – Allez (po lewej) i Vig (po prawej)

Budowanie pozytywnych doświadczeń klientów

Meble, lampy i akcesoria zewnętrzne nie tylko pełnią funkcję użytkową, ale także są ważnym elementem projektowania przestrzeni zewnętrznych. Dzięki nim można stworzyć atmosferę, która zachęca do relaksu, integracji oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zarówno w branży hotelarskiej, gastronomicznej, jak i deweloperskiej, odpowiednio dobrana gama takich produktów może znacząco wpłynąć na pozytywne doświadczenie gości czy mieszkańców. Tym samym buduje długofalowe relacje klienta z naszym biznesem.

Mądry dobór krzeseł, stołów, lamp czy nawet dywanów zewnętrznych pozwoli zbudować wyjątkową inwestycję, która będzie pracować długie lata.

Na zdjęciach: wygodne bean-bagi zewnętrzne SACKit (po lewej), praktyczne dywany zewnętrzne Pappelina (po prawej)

Trendy, materiały, trwałość

Współczesne trendy skupiają się na połączeniu funkcjonalności, trwałości i estetyki. Minimalistyczny design doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą. Coraz większą popularność zdobywają meble modułowe, które pozwalają na elastyczne aranżowanie przestrzeni w zależności od potrzeb i okoliczności.

Podczas wyboru mebli zewnętrznych, szczególną uwagę należy zwrócić na materiały, z których są wykonane. Meble dedykowane do użytku na zewnątrz muszą być odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz łatwe w utrzymaniu czystości. W tym kontekście popularne są meble wykonane z aluminium, stali nierdzewnej, drewna egzotycznego czy materiałów syntetycznych, które cechują się wysoką trwałością i odpornością na warunki zewnętrzne.

Nasza oferta pozwala na zbudowanie unikatowej przestrzeni zewnętrznej w oparciu o asortyment kilku producentów. Z łatwością dopasujemy ofertę do miejsca, profilu klienta, a także budżetu.

Na zdjęciach wyżej: meble zewnętrzne Vig Normann Copenhagen (góra), leżaki Atlantico Nardi (dół)

Dopasowanie do potrzeb inwestora i jego klientów

Kluczowym elementem przy urządzaniu zewnętrznych przestrzeni w inwestycjach jest dostosowanie oferty mebli do potrzeb klientów. W przypadku hoteli i restauracji, sednem sprawy wydaje się zapewnienie wygodnych miejsc do siedzenia oraz stolików, które umożliwią spożywanie posiłków czy napojów na świeżym powietrzu. Tu także warto pomyśleć o coraz powszechniejszym oświetleniu mobilnym.

W przypadku apartamentów na wynajem czy inwestycji deweloperskich, warto również zadbać o atrakcyjne meble relaksacyjne, takie jak leżaki czy hamaki, które zachęcą mieszkańców do spędzania czasu na zewnątrz. Ciekawym i praktycznym elementem wyposażenia są wysokiej jakości dywany zewnętrzne – miłe w dotyku, estetyczne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Od lewej góry: zewnętrzna lampa mobilna Ease Muuto, kolekcja mebli Doga Nardi, sofy zewnętrzne Level Houe, składane stoliki Nardi

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W showroomie Pufa Design w Kołobrzegu możesz obejrzeć wybrane produkty prezentowanej oferty zewnętrznej dla inwestorów. Nasz zespół służy też doradztwem w zakresie przygotowania koncepcji przestrzeni zewnętrznej, doboru produktów oraz przygotowania oferty.

Odwiedź nas w Pufa Design Showroom, ul. Mazowiecka 4a/3 w Kołobrzegu lub skontaktuj się: +48 884 68 78 88 / sklep@pufadesign.pl


Morze inspiracji Pufa Design:

Pufadesign

Odpowiedz


*